FESTIWALEKONCERTY

Martin Garrix zagra na Open’er Festival 2022. Jessie Ware dołącza do line-upu

Gdynia

Martin Garrix potwierdzony na Open’er 2022.

Piątek 1 lipca zamknie się wielkim elektronicznym widowiskiem na Main Stage.

Martin Garrix jest jednym z największych nazwisk zarówno muzyki elektronicznej, jak i popu. Debiutował w 2013 roku i już wtedy nastąpiła eksplozja jego popularności, za sprawą kawałka „Animals”. Zaledwie 17-letni Martin tchnął wtedy powiew świeżości w scenę EDM, a już rok później doczekaliśmy się całej serii hitów spod jego ręki, jak „Proxy”’, „Wizard” czy „Gold Skies”.

W 2015 roku, oprócz nagranego z Usherem „Don’t Look Down”, Garrix doczekał się współpracy z Tiësto, tworząc ze swoim idolem „The Only Way Is Up”. W kolejnych latach stał się jednym z najgłośniejszych producentów światowego mainstreamu, nagrywając „In The Name Of Love” (2016) z Bebe Rexhą, „Scared To Be Lonely” (2017) z Dua Lipą, „There For You” (2017) z Troyem Sivanem, „Ocean” (2018) z Khalidem czy „Summer Days” (2019) z Macklemorem i Patrickiem Stumpem z Fall Out Boy.

W 2016, 2017 i 2018 DJ Mag umieścił Martina Garrixa na szczycie zestawienia Top 100 DJs. W ostatnich latach Garrix notował ponad 20 milionów streamów na Spotify miesięcznie, grał na największych festiwalach na świecie, oraz uświetnił swoją twórczością największe imprezy sportowe – Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 oraz Euro 2020. Jednocześnie zarządza swoim labelem STMPD RCRDS, będąc wsparciem i mentorem dla nowych artystów.

Martin Garrix wystąpi na Main Stage 1 lipca.

Jessie Ware dołącza do line-upu Open’era 2022! Ubiegłoroczny album „What’s Your Pleasure?” to znowu doskonałe recenzje i kawał świetnej muzyki! Czas na prezentację na żywo tego, za co uwielbiamy Jessie. Do zobaczenia 2 lipca w Gdyni, Main Stage.

Jessie Were od lat słynie z mistrzowskiego łączenia R&B, elektroniki i muzyki tanecznej. Jej debiut „Devotion” ukazał się w 2012 roku, a kawałki „Wildest Moments” oraz „Running” zyskały bardzo dużą popularność w Europie, dając artystce pierwszą nominację do prestiżowej Mercury Prize. Zarówno ta, jak i kolejne dwie płyty „Tough Love” (2014) i „Glasshouse” (2017) dotarły do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych albumów w UK.

W ubiegłym roku Jessie Ware zaprezentowała „What’s Your Pleasure?”. Wydawnictwo promowały single „Ooh La La”, „Mirage (Don’t Stop)”, „Soul Control”, „Spotlight”, „Save A Kiss” i „Remember Where You Are”. Album zadebiutował na 3 miejscu w UK i dał artystce szóstą nominację do BRIT Awards, trafiając także do zestawienia najlepszych płyt roku m.in. w Pitchforku, Rolling Stone, The Guardian czy Stereogum. Natomiast Billboard umieścił „What’s Your Pleasure?” na pierwszym miejscu listy Best Dance Albums of 2020.

Dzisiaj też ogłoszono globalną supergwiazdę – Dua Lipa – wystąpi w piątek, 1 lipca, na też Main Stage.

ZOBACZ WIĘCEJ: Dua Lipa headlinerką Open’er Festival 2022

Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 29.06-2.07.2022 tradycyjnie na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button