FESTIWALEKONCERTY

MEUTE – techno rewolucja na Pol’and’Rock Festival 2024. Ich improwizacja przyciąga

Festiwale w Polsce

MEUTE, czyli niemiecka orkiestra dęta, wykonująca muzykę techno na żywo, dołącza do składu Dużej Sceny 30. Pol’and’Rock Festival.

MEUTE to grupa jedenastu utalentowanych muzyków z Hamburga, którzy przełamują wszystkie reguły, łącząc brzmienie tradycyjnych instrumentów dętych z pulsującymi rytmami techno. Ich improwizowane występy uliczne przyciągają miliony widzów na całym świecie, a teraz będą mieli okazję wnieść swoją niezrównaną energię na Dużą Scenę Pol’and’Rock Festival.

Techno Marching Band, jak sami nazywają się, mają na koncie 4 albumy studyjne, jednak to nie tylko doskonale dopracowane wydawnictwa sprawiają, że MEUTE to grupa wyjątkowa. Ich niepowtarzalne występy uliczne, które regularnie zdobywają miliony wyświetleń w sieci, pokazują, że energia i pasja, które emanują podczas grania, potrafią poruszyć nawet największe tłumy. Od Hamburga po Nowy Jork, zespół w swoich charakterystycznych czerwonych marynarkach przekonuje słuchaczy do magii muzyki elektronicznej robionej w stylu DIY.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning oraz Less Than Jake.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button