FESTIWALEKONCERTY

Modestep zagości na deskach Pol’and’Rock Festival 2024

30. Pol'and'Rock Festival

Wstrząsające połączenie rocka i elektroniki po raz kolejny zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Brytyjski projekt Modestep wchodzi w skład line-upu 30. Pol’and’Rock Festival.

Modestep to projekt muzyczny, utworzony w Londynie w 2010 roku. Pod wpływem silnej obecności hard rocka i podziemnej muzyki elektronicznej w Londynie, Modestep stworzył prawdziwą muzyczną niszę, co pozwoliło wyróżnić się spośród innych artystów na scenie. Projekt zdobył światowy rozgłos w 2011 roku dzięki swojemu utworowi „Sunlight”, który od razu stał się hitem na listach przebojów i w radiu. Po prawie 10 latach trasy koncertowej występy przeniosły skład do niemal każdego większego miasta na świecie, w tym na koncerty dla tłumów liczących nawet 750 000 osób.

Modestep to projekt muzyczny, który z łatwością przenosi słuchaczy przez różnorodne gatunki muzyczne. Debiutancki album „Evolution Theory” nie tylko podbił listy przebojów, ale także zdefiniował ich charakterystyczny styl. Z unikalnym połączeniem dubstepu, drum & bass oraz hard rocka, Modestep stworzył niepowtarzalny dźwięk, który jeszcze raz zagości na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival.

Modestep wystąpił na Dużej Scenie 21. Przystanku Woodstock w 2015 roku i za ten występ – głosami publiczności – został nagrodzony w Plebiscycie Złotego Bączka.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival. Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning oraz Less Than Jake.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button