FESTIWALEKONCERTY

Nowojorski hardcore przybywa. Legendarne Sick Of It All na Pol’and’Rock Festival 2024

30. Pol’and’Rock Festival

Legendarne Sick Of It All dołącza do składu 30. edycji Pol’and’Rock Festival.

Zespół, który od lat trzyma sztandar hardcore’owej idei, przybywa, by podbić serca publiczności swoją bezkompromisową energią i charyzmą.

Legendarne postacie nowojorskiego hardcoru, Sick Of It All, szykują się do wybuchowego występu na 30. edycji Pol’and’Rock Festival. Weterani gatunku nie tylko trzymają się mocno swoich korzeni, ale także wciąż emanują energią i determinacją, które zdefiniowały ich styl od samego początku.

Powstały w 1986 roku w Nowym Jorku, kwartet Sick Of It All od samego początku zdefiniował brzmienie i postawę hardcore’owego ruchu. Ich muzyka to mieszanka surowej agresji z melodyjnymi akcentami, a teksty pełne są spostrzeżeń i refleksji nad współczesnym światem. Z 11 albumami na koncie, w tym najnowszym „Wake the Sleeping Dragon!”, zespół nie tylko trzyma się swoich korzeni, ale także ewoluuje, nieustannie podążając za swoją sztandarową misją – wyrażaniem niezłomnej wściekłości wobec niesprawiedliwości i hipokryzji.

„Hardcore to Sick Of It All! Jesteśmy zespołem, który rozkwita dzięki frustracji” – Armand Majidi, perkusista Sick Of It All.

Podejście do życia i sztuki sprawia, że ich muzyka jest bardziej niż tylko dźwiękiem – to manifestacja uczuć i myśli, które wibrują w sercach ich fanów. W miarę upływu czasu, zespół zdaje się nabierać jeszcze większej mocy, wyrażając w swych tekstach i brzmieniu doświadczenia zgromadzone na przestrzeni lat. Na Dużej Scenie 30. Pol’and’Rock Festival, Sick Of It All zapewnią publiczności prawdziwe, niestłumione emocje i niezapomniany hardcore’owy show, który na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są:

CelKilt – francuska grupa od hardcorowych brzmień, Motionless in White – amerykańskie legendy metalcore’u, Electric Callboy – muzyczni rewolucjoniści z Niemiec, Myrath – bliskowschodni heavy metal, Kasia Kowalska, która powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata ze swoim debiutanckim albumem Gemini, The Warning – wybuchowe żeńskie trio z Meksyku oraz Less Than Jake – jedni z pionierów gatunku ska-punk.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button