FESTIWALEKONCERTY

T.Love wraca na Pol’and’Rock Festival. Energetyczne brzmienie rozbrzmi na Dużej Scenie

30. Pol'and'Rock Festival

Kultowy zespół T.Love powraca!

Po kilku latach nieobecności na scenie ich energetyczne brzmienie znowu rozbrzmi na deskach Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival, przynosząc fanom odrobinę nostalgii i mnóstwo świetnej muzyki.

T.Love to nie tylko ikona polskiego rocka, to także zespół, który od lat inspiruje i porusza serca kolejnych pokoleń słuchaczy. Założony w 1982 roku w Częstochowie, zespół przez lata ewoluował, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi, począwszy od surowego punk rocka po radosne rytmy reggae. Ich uniwersalne brzmienie oraz teksty pełne emocji i spostrzeżeń społecznych sprawiły, że stali się jednym z najważniejszych głosów w polskiej muzyce.

Obecny skład T.Love to Muniek Staszczyk na wokalu, Jan Benedek, Jacek „Perkoz” Perkowski oraz Paweł Nazimek na gitarach, oraz Sidney Polak na perkusji. To zgrana ekipa doświadczonych muzyków, którzy razem tworzą niezapomniane koncertowe show, niosąc publiczności energię i pozytywne wibracje!

Po kilkuletniej przerwie w twórczości T.Love powraca na scenę, aby zabrać swoich fanów w muzyczną podróż przez ponad trzy dekady twórczości. Ich koncert na 30. Pol’and’Rock Festival będzie okazją do przypomnienia sobie największych hitów, takich jak „King”, „I Love You”, czy „Nie, nie, nie”, które na zawsze zapisały się w historii polskiego rocka.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning oraz Less Than Jake.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button