KONCERTY

Love On Tour 2022. Harry Styles wystąpi w Polsce. Wolf Alice gościem specjalnym. Zmiana terminu

Koncerty

Multiplatynowy artysta, Harry Styles, ogłasza zmienione daty podczas swojej trasy koncertowej, a także nowe terminy dodane na całym świecie.

Styles rozpocznie wielką trasę koncertową, która zawita do 32 miast, w ramach której pojawiły się 3 zupełnie nowe czerwcowe daty koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii, a także kolejne cztery koncerty stadionowe w Europie. Trasa będzie kontynuowana w lipcu w Europie zgodnie z terminami przełożonych koncertów, a także nowym koncertem w Accor Arena w Paryżu, po czym zakończy się w Ameryce Łacińskiej. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów.

Goście specjalni to: Mitski podczas trasy w Wielkiej Brytanii, Arlo Parks w Dublinie, Wolf Alice na wybranych europejskich koncertach i Koffee na wszystkich koncertach w Ameryce Łacińskiej.

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie i wśród artystów płci męskiej miał największą sprzedaż w pierwszym tygodniu w historii. Jego drugi album, Fine Line, znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i przechodząc do historii list przebojów, dzięki największej tygodniowej sprzedaży jako solowy artysta w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku. Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue.

Harry jest również znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Jego koncerty Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Pod koniec zeszłego roku Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Jego występy są pełne znanych na całym świecie hitów Artysty, takich jak Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar czy Kiwi.

Trasa będzie przebiegać zgodnie ze wszystkimi lokalnymi i publicznymi obostrzeniami sanitarnymi, rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, a także wytycznymi dla miejsca koncertu w czasie każdego pokazu. Zachęcamy fanów do odwiedzania lokalnej strony internetowej przed każdym koncertem, aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące ochrony zdrowia i bezpieczeństwa oraz wymagań dotyczących konkretnego wydarzenia.

Harry Styles 2022 Love On Tour

*ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ NA WSZYSTKIE PRZEŁOŻONE TERMINY*

Saturday 11 June                      Glasgow, U.K.                           Ibrox Stadium (New Show)*

Wednesday 15 June                 Manchester, U.K.                       Emirates Old Trafford (New Show)*

Saturday 18 June                      London, U.K.                             Wembley Stadium Connected by EE (New Show)*

Wednesday 22 June                 Dublin, Ireland                            Aviva Stadium (New Show) #

Sunday 26 June                        Hamburg, Germany                   Volksparkstadion (New Show) ^

Wednesday 29 June                 Stockholm, Sweden                   Tele2 Arena (New Show) ^

Friday 01 July                            Oslo, Norway                             Telenor Arena (New Show) ^

Sunday 03 July                         Copenhagen, Denmark              Royal Arena (Rescheduled Date)

Tuesday 05 July                        Paris, France                               Accor Arena ^

Thursday 07 July                       Antwerp, Belgium                      Sportpaleis (Rescheduled Date) ^

Saturday 09 July                       Amsterdam, Netherlands           Ziggo Dome (Rescheduled Date) ^

Monday 11 July                         Munich, Germany                     Olympiahalle (Rescheduled Date) ^

Wednesday 13 July                   Budapest, Hungary                   Budapest Arena (Rescheduled Date) ^

Friday 15 July                            Prague, Czech Republic            O2 Arena (Rescheduled Date) ^

Saturday 16 July                       Vienna, Austria                          Stadthalle (Rescheduled Date) ^

Monday 18 July                       Krakow, Poland                       Arena Kraków (Rescheduled Date)^

Wednesday 20 July                   Berlin, Germany                          Mercedes-Benz Arena

(Rescheduled Date) ^

Friday 22 July                            Cologne, Germany                    Lanxess Arena (Rescheduled Date) ^

Wednesday 25 July                   Bologna, Italy                            Unipol Arena (Rescheduled Date) ^

Tuesday 26 July                        Turin, Italy                                  Pala Alpitour (Rescheduled Date) ^

Friday 29 July                            Madrid, Spain                            WiZink Center (Rescheduled Date) ^

Sunday 31 July                          Lisbon, Portugal                        Altice Arena (Rescheduled Date) ^

Sunday 20 November               Guadalajara, México                 Arena FVG (Rescheduled Date) ^^

Tuesday 22 November              Monterrey, México                    Arena Monterrey (Rescheduled Date) ^^

Friday 25 November                 Mexico City, México                   Foro Sol (Rescheduled Date) ^^

Sunday 27 November               Bogotá, Colombia                      Parque Salitre Mágico (Rescheduled    

Date – New Venue) ^^

Tuesday 29 November              Lima, Peru                                 Jockey Club (Rescheduled Date) ^^

Thursday 01 December             Santiago, Chile                          Estadio Bicentenario La Florida

(Rescheduled Date – New Venue) ^^

Saturday 03 December             Buenos Aires, Argentina              Estadio River Plate (Rescheduled Date –

New Venue) ^^

Tuesday 06 December              São Paulo, Brazil                       Allianz Parque (Rescheduled Date) ^^

Thursday 08 December             Rio De Janeiro, Brazil                Área Externa da Jeunesse Arena

(Rescheduled Date – New Venue) ^^

Saturday 10 December             Curitiba, Brazil                           Pedreira Paulo Leminski

(New Show) ^^

 *goście specjalni: Mitski (*), Arlo Parks (#), Wolf Alice (^) i Koffee (^^)

O Harry Styles

Drugi solowy projekt Harry’ego Stylesa Fine Line kontynuuje jego absolutnie wyjątkową pierwszą dekadę w muzyce. W wieku zaledwie 27 lat wyrafinowana romantyczna rockowa płyta Harry’ego zdobyła uznanie krytyków i ogromny sukces komercyjny. Fine Line, wydany w grudniu 2019 roku nakładem Columbia Records, osiągnął szereg historycznych rekordów i znalazł się na szczycie list przebojów w ponad 20 krajach, gromadząc do tej pory łącznie 5 miliardów streamów na całym świecie.

Podwójnie platynowa płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych na liście Billboard 200, sprzedając się w ponad 478 000 egzemplarzach. Co przeszło do historii jako najlepszy tydzień sprzedażowy solowego albumu męskiego artysty w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku. Płyta niedawno została uznana przez Rolling Stone za jeden z 500 najlepszych albumów wszechczasów. Na krążku Fine Line znajdują się dwa nagrodzone single: Watermelon Sugar, który zdobył nagrodę Grammy Award za najlepszy występ solowy w muzyce pop oraz nagrodę BRIT 2021 za najlepszy brytyjski singiel, a także Adore You, który również otrzymał nominację do Grammy za najlepszy teledysk. Styles i jego płyta Fine Line zostali również nominowani do nagrody Best Male i MasterCard Album of the Year podczas BRIT AWARDS 2020.

Artysta z dnia na dzień stał się sensacją w One Direction – zespole, który podbił świat koncertując i tworząc hity w szaleńczym tempie. W tym samym czasie sam Harry Styles zaczął ewoluować jako autor piosenek i wykonawca. Poszedł swoją własną drogą wiosną 2017 roku, kiedy wydał pierwszy solowy singiel: epicki utwór fortepianowy Sign of the Times pokryty podwójną platyną, który Rolling Stone nazwał Piosenką Roku. Jego debiutancki album Harry Styles, który ukazał się w maju 2017 roku, wszedł na listę Billboard 200 na 1. miejscu i zajął 1. miejsce na listach przebojów w ponad 55 krajach. Ponadczasowy album z 10 utworami potwierdził, że Styles jest artystą wykształconym w klasyce, a jednocześnie wciąż otwiera nowe możliwości.

Trasy koncertowe promujące krążek odbyły się w ponad 20 krajach w latach 2017 i 2018 podczas których artysta zagrał 90 wyprzedanych koncertów. W lipcu 2017 roku zadebiutował jako aktor w nominowanym do Oscara filmie Christophera Nolana Dunkierka, stając się pierwszym brytyjskim artystą z debiutanckim singlem, albumem i filmem nr 1 w tym samym roku. Następny etap to rozpoczęcie swojej światowej trasy Love on Tour w 2021 roku, promującej album Fine Line.

O Wolf Alice

Wolf Alice to Ellie Rowsell (wokal, gitara), Joff Oddie (gitara, wokal), Joel Amey (perkusja) i Theo Ellis (bas)

Ich debiutancki, pokryty złotem album My Love Is Cool z 2015 roku, wspiął się na drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów, a drugi album Visions Of A Life otrzymał nagrodę Hyundai Mercury w 2018 roku. Zdobyli nominację do nagrody GRAMMY za najlepszy występ rockowy, dwie nominacje do BRIT i zgarnęli dwie nagrody NME i nagrodę Q Award dla najlepszego zespołu grającego na żywo. Podczas światowej trasy koncertowej Visions Of A Life zespół zagrał aż 187 koncertów – w tym wyprzedany koncert w Alexandra Palace w Londynie i 2 wyprzedane koncerty w Brixton Academy London.

Zespół występował na różnych festiwalach na całym świecie, w tym na Pyramid Stage w Glastonbury. W 2021 roku powrócili ze swoim trzecim albumem Blue Weekend, który został wydany 4 czerwca.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button