KONCERTY

Thirty Seconds to Mars zagra w Krakowie. Został miesiąc

Koncerty w Polsce

Zespół zagra koncerty m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii.

Europejska część trasy rozpocznie się 9 maja w Arenie Kraków. Następnie koncerty odbędą się w Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii.

Multi-platynowy zespół Thirty Seconds to Mars, składający się z braci Jareda i Shannona Leto, triumfalnie powraca z szóstym studyjnym albumem, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, który ukazał się 15 września 2023 za pośrednictwem Concord Records. Album zwiastuje nową erę dla zespołu, który nie tylko bada ciemne strony ludzkich doświadczeń, ale także nadzieję, przypominając, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do przeskoczenia przeszkód, wciąż można zaleźć piękno. Wiodący singiel „Stuck” oficjalnie zadebiutował na 1. miejscu alternatywnej listy przebojów radiowych i zdobył 10. miejsce we Włoszech, co oznacza najszybszy wzrost na listach przebojów w karierze zespołu. Singiel „Seasons” zmusza do refleksji nad tym, czy jesteśmy w stanie zaakceptować zmiany, które dzieją się na różnych etapach naszego życia.

THIRTY SECONDS TO MARS

już za miesiąc w Polsce!

SEASONS WORLD TOUR 2024

9 maja 2024 – Arena Kraków

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button