FESTIWALEKONCERTY

Koronawirus. Orange Warsaw Festival przesunięty? Co z Open’er Festivalem? Oświadczenie organizatora

Orange Warsaw Festival i Open'er Festival 2020

Orange Warsaw Festival prawdopodobnie zostanie przesunięty lub odwołany w tym roku.

A co z Open’er Festival w Gdyni?

Co ciekawe jedne z największych/znanych na świecie tego typu eventów, tj. Glastonbury Festival, Coachella Valley Music and Arts Festival czy Austin festiwal South by Southwest już odwołały tegoroczne festiwale.

Oświadczenie organizatora – Orange Warsaw Festival 2020

„Festiwalowiczki i Festiwalowicze!

Ostatnie tygodnie wywróciły do góry nogami zarówno życie każdego z Was, jak i nasze festiwalowe plany. Przygotowane ogłoszenie kolejnych artystów i zamknięcie programu Orange Warsaw Festival musiały zostać przesunięte.

Pragniemy podkreślić, że zdrowie i bezpieczeństwo na festiwalu jest dla nas absolutnie najważniejsze. Dlatego nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację w kraju i na świecie. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami i służbami miasta stołecznego Warszawa, z naszymi artystami i partnerami, w tym z innymi festiwalami.

Zdalne przygotowania do festiwalu wciąż trwają, bierzemy jednak pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze i mamy przygotowane rozwiązania awaryjne.

W tych trudnych czasach: trzymajcie się, wspierajcie się nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i słuchajcie dużo muzyki!

Będzie dobrze!

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profile w social mediach, gdzie będziemy się z Wami na bieżąco komunikować i przekazywać wszelkie informacje w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej.”

Open’er Festiwal 2020 – oświadczenie organizatorów

„Przygotowania do festiwalu trwają. Pracujemy zdalnie, ale zgodnie z planem. Nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację krajową i międzynarodową będąc jednocześnie w stałym kontakcie z władzami i służbami, z nami międzynarodowymi partnerami i artystami.

Open’er 2020 przed nami! W tej chwili nie ma przesłanek świadczących o tym, że imprezy muzyczne zaplanowane za kilka miesięcy, w sezonie letni, kiedy powróci ciepło, miałyby zostać odwołane. Musimy rozwiązać problem epidemiologiczny w ciągu najbliższych tygodni. Mamy na to marzec, kwiecień i maj. Zachowujemy spokój i rozsądek. Będzie dobrze! Wszystko albo bardzo dużo jest w naszych (CZYSTYCH) rękach i w sposobie, w jakim będziemy wspólnie działali w najbliższym czasie. Oczywiście, jak zawsze w takich sytuacjach, bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników jest najważniejsze – mamy przygotowany plan awaryjny i gotowe scenariusze na każdy potencjalny rozwój sytuacji.

Działamy i jesteśmy gotowi! W tych trudnych dniach trzymajcie się, wspierajcie nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i niech Was niesie myśl, że za kilka miesięcy spotykamy się wszyscy na Open’erze w Gdyni! I to będzie taka radość i tak wyczekiwany Open’er, że na długo zostanie w naszej pamięci!

Do zobaczenia w lipcu 2020! – uspokajają organizatorzy imprezy.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button