KONCERTY

Dziedziniec Nowy Świat. Lanberry i inni artyści zagrali w Warszawie

Koncertowa stolica

Ostatnia sobota na Dziedzińcu Nowy Świat została zdominowana przez elektronikę.

Odbyły się aż trzy koncerty muzyki tego gatunku. Jako pierwszy wystąpił duet wokalno-producencki Szum & Fykes, którzy w swojej twórczości swobodnie poruszają się w tanecznych rejonach elektroniki. O godzinie 19:00 na scenie wystąpił młody zespól z Białegostoku YUKAA, którego wokalistka oczarowała publiczność dziedzińca swoim głosem i niezwykłą charyzmą na scenie. Ostatnim koncertem tego wieczoru był występ Goorala, który już od 15 lat z ogromnym sukcesem łączy muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną.

Organizator zdecydował się odwołać koncert ShataQS oraz WOLSKA, który miał się odbyć w sobotę 28 sierpnia z powodu zapowiadanych deszczów.

Wcześniej na scenie wystąpiła niezwykle energetyczna Lanberry oraz Patryk Skoczyński, znany wszystkim fanom „The Voice of Poland”. Fani muzyki pop nie byli zawiedzeni!

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. W

Podczas cyklu koncertów usłyszeliśmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową. Do tej pory na scenie Dziedzińca Nowy Świat odbyło się aż 13 koncertów! Oprócz wyżej wymienionych artystów wystąpili: Ania Karwan, Alicja Szemplińska, Lilu, Gonix, Lanberry, Patryk Skoczyński, Michał Salamon, Film Jazz Project oraz The Engineers Band.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button