FESTIWALEKONCERTY

Diana Ross na Glastonbury Festival 2022. Koncert Glastonbury Abbey Extravaganza z główną gwiazdą Palomą Faith

Wielka Brytania

Diana Ross wraca do Wielkiej Brytanii, aby dać swój wyczekiwany występ w legendarnym niedzielnym „czasie na słynną herbatkę” na Pyramid Stage w Glastonbury 26 czerwca 2022 roku.

Dzięki niezwykłej karierze, która obejmuje ponad pięć dekad, ikona popkultury wniesie do Worthy Farm swoją ponadczasową muzykę i blask.

Ross: „Jestem bardzo podekscytowana i wdzięczna, że zobaczę cię na Glastonbury podczas mojej trasy „Thank U Tour” z okazji mojego nowego albumu”.

Ross jest uważana za jedną z najbardziej utytułowanych artystek wszech czasów, z ponad 50 hitami numer jeden na całym świecie i 100 milionami sprzedanych płyt.

W 2016 roku prezydent USA Obama wręczył jej Medal Honoru Wolności, najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną obywatelowi Stanów Zjednoczonych. National Academy of Recording Arts & Sciences przyznał za jej niezwykłą karierę najwyższym wyróżnieniem, tj. The Grammy Lifetime Achievement Award w 2012 roku.

Na Glastonbury w ramach jej brytyjskiej trasy „Thank You” będzie dla Diany Ross jej pierwszym występem na żywo w Wielkiej Brytanii od 2008 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Billie Eilish główną gwiazdą Glastonbury Festival 2022

Paloma Faith (fot. org.)

Glastonbury Abbey Extravaganza

Koncert Glastonbury Abbey Extravaganza powróci w sobotę, 6 sierpnia 2022 r., z główną gwiazdą Palomą Faith.

W historycznym otoczeniu opactwa wystąpi również 13-krotny mistrz Europejskich Orkiestr Dętych, Black Dyke Brass Band, z kolejnym Gościem Specjalnym, który nie został jeszcze ogłoszony. Wydarzenie zakończy tradycyjny finał pokazu sztucznych ogni.

Michael Eavis powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy, że wspaniała Paloma Faith będzie główną gwiazdą Extravaganzy tego nadchodzącego lata, 6 sierpnia. Wieczór rozpocznie słynna Black Dyke Brass Band. Być może pamiętacie ich w 2017 roku, co było absolutnie niezwykłe!”.

Glastonbury Abbey (fot. org.)

Należy pamiętać, że Extravaganza odbędzie się zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi rządowymi w czasie imprezy. Jeśli wydarzenie nie będzie mogło się odbyć z powodu ograniczeń pandemicznych, zostaną zaoferowane zwroty pieniędzy.

Na Extravaganzę nie można wprowadzać psów z wyjątkiem psów przewodników.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button