ŚWIAT

Cybernetyczna wojna Anonymous. Hakerzy przejęli satelity szpiegowskie. „3 marca pieniądze znikną z rosyjskich kont bankowych”

Cyberataki

Grupa hakerów z Anonymous walczy z Kremlem.

Ciągle blokują strony rządowe Białorusi i Rosji.

Osoby te też chcą opróżnić wszystkie konta w rosyjskich bankach.

Jeśli do 3 marca Rosjanie nie obalą Putina to stracą wszystkie oszczędności.

„Obywatele Federacji Rosyjskiej, przyglądamy się sytuacji w Ukrainie od dłuższego czasu i widzimy, jak rosyjscy żołnierze mordują cywilów. Teraz my zadziałaby bezwzględnie wobec obywateli Rosji. Nie chcecie zmienić rządu, nie wychodzicie na protesty, aby bronić swoich praw. To oznacza, że jesteście po tej samej stronie.

W związku z tym, przygotowaliśmy dla was specjalną operację. Wasz rząd planuje wykorzystać wasze oszczędności, aby zniszczyć wielki kraj. Nie pozwolimy na to!

Obywatele Rosji, 3 marca 2022 roku wszystkie pieniądze z waszych kont bankowych znikną. Przekażemy je Siłom Zbrojnym Ukrainy. Przygotowujemy też ogromnej skali atak na infrastrukturę krytyczną Federacji Rosyjskiej. Nasze działania już wyrządziły Rosji ogromne szkody, ale poczekajcie co przyniesie największy cyberatak w historii świata” – powiedzieli hakerzy z Anonymous.

Czy jest to prawda? Wkrótce o tym dowiemy się.

Anonymous uderzył w kolejny rosyjski organ państwowy, tj. w centrum kontroli rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos. Hakerzy przejęli satelity szpiegowskie Rosji.

„Grupa hakerów NB65 związana z Anonymous wyłączyła centrum kontroli rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos. Rosja nie ma już dłużej kontroli nad własnymi satelitami szpiegowskimi” – napisały ukraińskie siły zbrojne.

Anonymous grozi atakami na Putina

W nagraniu tym słyszymy m.in.

„To tylko kwestia czasu, aż odkryjemy brud, który ukrywałeś przed społeczeństwem, a który pozwolił ci dojść do władzy”

„Oczekujemy twojej rezygnacji ze stanowiska”

„Nigdy nie zapomnimy o śmierciach, do których doprowadził twój reżim”

„ZSRR upadło wiele lat temu i świat nie zapomniał brutalności tamtego reżimu”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button