KONCERTYPOZOSTAŁE

Maja Hyży, Staszek Karpiel-Bułecka i Piotr Kupicha dołączają do „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Sylwester 2021/22

Kolejne muzyczne gwiazdy dołączyły do grona artystów, którzy zaśpiewają podczas tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Przedwczoraj wieczorem ogłoszono, że jednym z zagranicznych artystów, który wystąpi podczas koncertu sylwestrowego Telewizji Polskiej będzie Julio Iglesias Junior – syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa i brat Enrique Iglesiasa. Dziś podano nazwiska kolejnych polskich gwiazd „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, który widzowie będą mogli oglądać już 31 grudnia.

Podczas wyjątkowego widowiska muzycznego na spektakularnej scenie w Zakopanem zaśpiewają Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz góral z krwi i kości Stanisław Karpiel-Bułecka.

Maja Hyży (fot. materiały prasowe/TVP)

– Już się nie mogę doczekać sylwestra. Jestem bardzo podekscytowana tym, że będzie tak gigantyczna scena, tylu wyjątkowych artystów z polski i z zagranicy. To będzie wielki show, do którego wraz z moją ekipą przygotowujemy się od kilku tygodni. Co zaśpiewam? To będzie niespodzianka, ale będę miała przyjemność otworzyć tego sylwestra wspólnie ze wspaniałymi artystami, a później wyjątkowy duet i wyjątkowy utwór. To będzie mój Sylwester Marzeń – mówi wokalistka Maja Hyży.

Tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” będzie spektakularnym widowiskiem, podczas którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach. Ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą widzów w świat zimowej krainy. Na scenie wystąpi ponad 30 gwiazd muzyki z kraju i zagranicy. Usłyszymy m.in. Roxie Węgiel, Zenona Martyniuka, Darię, Kubę Szmajkowskiego, Thomasa Andersa, Pięknych i Młodych oraz królową polskich scen Marylę Rodowicz.

Piotr Kupicha (fot. materiały prasowe/TVP)

Widzowie w całej Polsce będą mogli oglądać transmitowany z Zakopanego „Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31.12.2021 o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button