MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids Polska 2024. Dawid Kwiatkowski, Oskar Cyms, Carla Fernandes i Marcin Maciejczak na scenie. Oto finaliści

To oni będą walczyć w finale 7. edycji The Voice Kids

W walce o najwyższe miejsce na podium stanie dziewięcioro utalentowanych dzieci z drużyn Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona.

Dotychczas wszystkie występy finalistów na oficjalnym kanale talent show na YouTube zyskały ponad 3 miliony wyświetleń.

Ogrom emocji związanych z wielkim finałem „The Voice Kids” zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 27 kwietnia 2024, o godzinie 20:00 poznamy zwyciężczynię lub zwycięzcę siódmej serii talent show. O statuetkę Najlepszego Głosu oraz 50 tysięcy złotych będzie walczyło dziewięcioro uzdolnionych wokalnie uczestników. W drodze do finałowego starcia, pokonali ponad 5000 innych dzieci, które zgłosiły się w castingach online.

@kronika24pl The Voice Kids Polska 2024. Dawid Kwiatkowski, Oskar Cyms, Carla Fernandes i Marcin Maciejczak na scenie. Oto finaliści #thevoicekids #thevoicekidspoland #voicekids #voicekidspoland #dawidkwiatkowski #kwiatkowski #oskarcyms #carlafernandes #marcinmaciejczak #muzyka #spiew #singer #piosenka #cleo #afromental #nataszaurbanska #urbanska ♬ oryginalny dźwięk – Kronika24pl – Kronika24pl


Bohaterami tego wyjątkowego wieczoru będą: Milena Gajek, Nikodem Pajączek oraz Wiktoria Szeflińska z drużyny Tomsona i Barona, Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak z teamu Cleo oraz Helenka Zaciewska, Marta Porris Zalewska oraz Michell Siwak z ekipy Nataszy Urbańskiej. 

Z każdym kolejnym etapem pokazy wokalnych umiejętności finalistów zachwycały trenerów, widzów oraz fanów programu. Na oficjalnym kanale „The Voice Kids” na YouTube występy 9 finalistów wyświetlono ponad 3 miliony razy (a liczba ta wciąż rośnie) dając tym samym dowód, że program po raz kolejny wyłowił muzyczne perły wśród najmłodszych, a ich talent i dokonania cieszą się wielkim uznaniem! 

Wielki finał 7. edycji talent show, w którym to widzowie za pomocą SMS (już o tym wcześniej napisaliśmy kto decyduje – red.) zdecydują, kto wygra program, podzielony jest na dwie części. 

W pierwszej z nich na scenie zobaczymy występ trzech finalistów z każdej z drużyn. Po występach swoich podopiecznych trenerzy wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiego etapu wielkiego finału i dostanie szansę na walkę o nagrodę główną. 

Czekając na wielkie emocje sobotniego wieczoru przedstawiamy sylwetki tych, którzy będą walczyć o zwycięstwo w „The Voice Kids” oraz nagrody pieniężne: 50 tysięcy złotych za pierwsze, 30 tysięcy złotych za drugie i 20 tysięcy złotych za trzecie miejsce. 

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

W sobotni wieczór na scenie „The Voice Kids” usłyszymy jeden z najgorętszych duetów ostatnich miesięcy – Oskara Cymsa i Carlę Fernandes, zwycięzcę trzeciej edycji programu – Marcina Maciejczaka, oraz laureatkę poprzedniej części – Martynę Gąsak.

Widzów czeka również wyjątkowy występ Zbigniewa Zaranka, zwycięzcy 4. odsłony „The Voice Senior”, który zaprezentuje się wraz z Damazym Wachułą, uczestnikiem 14. serii „The Voice of Poland”, oraz Leonem Olkiem, finalistą 6. edycji „The Voice Kids”.

The Voice Kids. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Na tym nie koniec muzycznych niespodzianek. Na scenie zaśpiewają także Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska wraz ze swoimi finalistami.

W programie nie zabraknie także Antka Scardiny i Oliwiera Szota. 

Drużyna Afro (fot. Jan Bogacz/TVP)

Finaliści z drużyny TOMSONA I BARONA 

Milena Gajek, 13 lat / Ponad 235 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Milena jest obiecującym talentem, który nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności i zaraża wszystkich wokół swoją radością życia. Jej muzyczna przygoda rozpoczęła się osiem lat temu, gdy zaczęła naukę śpiewu w szkole artystycznej w Kłodzku. Milena nie tylko oddaje się swoim muzycznym pasjom, ale cieszy się także z innych aktywności – jest miłośniczką jazdy konnej, uwielbia zatapiać się w świecie książek oraz eksplorować różnorodne smaki w kuchni. Jej umiejętności i charyzma zaowocowały ponad 235 000 wyświetleniami wszystkich jej występów w 7. edycji „The Voice Kids” na oficjalnym kanale programu na YouTube. 

Nikodem Pajączek, 13 lat / Ponad 464 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Nikodem zaskakuje swoją odwagą i dojrzałością, które wykraczają poza jego młody wiek. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się, gdy miał zaledwie 6 lat. Obecnie rozwija swoje wokalne umiejętności w Chodzieskim Domu Kultury oraz w studiu piosenki. Nikodem jest wszechstronnym artystą: śpiewa na koncertach, na ulicy, a także w kościele. W szkole pełni funkcję zastępcy przewodniczącego i często prowadzi apele szkolne, wykorzystując każdą okazję do śpiewu. Poza muzyką, Nikodem interesuje się także nagłośnieniem i organizacją imprez, a w wolnym czasie uczy się grać na pianinie. Aktywny styl życia uzupełnia jazdą na rowerze i hulajnodze, a także opieką nad psem i dwoma kotami. Z ponad 464 000 wyświetleniami swoich występów, Nikodem ma ambitne plany stania się wokalistą znanym na całym świecie.

Wiktoria Szeflińska, 14 lat /  Ponad 215 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Jest entuzjastką rockowych rytmów i poetyckich tekstów Ralpha Kamińskiego. W jej pokoju znajdziemy mnóstwo plakatów ulubionych artystów, którzy inspirują ją muzycznie. Szczególne miejsce w sercu Wiktorii zajmują ikony muzyki, takie jak Freddie Mercury i Amy Winehouse. Wiktoria jest osobą wrażliwą i empatyczną, która kocha zwierzęta i spędza dużo czasu z trzema swoimi psami. Poza muzyką, rozwija artystyczne pasje i gotuje. Ostatnio spełniło się jej wielkie marzenie – dostała się do klasy teatralnej. Wiktoria, z ponad 215 000 wyświetleniami swoich występów na YouTube, jest młodą artystką o wielkim potencjale.

Drużyna Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Finaliści z drużyny CLEO 

Marysia Stefanowska, 14 lat / Ponad 278 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Nastolatka o niezwykle ciekawej osobowości i silnej determinacji. Swoją muzyczną podróż rozpoczęła w młodym wieku, zafascynowana głębokim brzmieniem muzyki soul. Poza swoją pasją wokalną, Marysia angażuje się również w reżyserię oraz tworzenie filmów komediowych, co pozwala jej rozwijać zdolności twórcze na wielu płaszczyznach. Jest także zainteresowana programowaniem i tworzeniem prezentacji. Muzyka łączy się u niej z technologią, co pozwala na pełniejsze wyrażenie jej artystycznych wizji. Marysia od kilku lat rozwija swoje umiejętności wokalne oraz grę na pianinie, a wolne chwile najchętniej spędza z rodziną, eksplorując górskie szlaki. Występy, które dotychczas zaprezentowała na scenie „The Voice Kids”, wyświetlono na kanale programu już ponad 278 000 razy. 

Mateusz Pierożek, 14 lat / Ponad 209 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Swoją muzyczną edukację rozpoczął 6 lat temu. Śpiewanie jest dla niego nie tylko pasją, ale prawdziwym powołaniem. Kiedy staje na scenie, przemienia się, pokazując publiczności swoje wielowymiarowe artystyczne oblicze. Mateusz już teraz mocno wiąże swoją przyszłość ze światem muzyki, marząc o dalszym rozwoju w tej dziedzinie. Jego zainteresowania nie ograniczają się wyłącznie do śpiewania. Fascynują go także kwestie związane z rehabilitacją głosu. Mateusz cieszy się coraz większą popularnością, co potwierdza ponad 209 000 wyświetleń jego występów na oficjalnym kanale programu na YouTube. 

Ola Antoniak, 13 lat / Ponad 351 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Z zamiłowaniem śpiewa i gra na pianinie, co jest dla niej nieodłącznym elementem codzienności. Ola łączy w sobie pasję do muzyki z miłością do aktywności fizycznej. Adrenalina to jej drugie imię – od rollercoasterów przez parki linowe, po pływanie i siatkówkę — Ola znajduje radość w każdej formie ruchu. Dodatkowo uwielbia tworzyć i malować, a jej marzenia często zabierają ją do egzotycznych miejsc, jak malownicza Tajlandia. W jej życiu ważne miejsce zajmują też spokojniejsze chwile, które wypełnia czytaniem książek i oglądaniem filmów. Te momenty pozwalają jej na chwilę refleksji. Występy nastolatki w programie wyświetlono dotychczas już ponad 351 000 razy. 

Drużyna Nataszy (fot. Jan Bogacz/TVP)

Finaliści z drużyny NATASZY URBAŃSKIEJ

Helenka Zaciewska, 9 lat / Ponad 538 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Najmłodsza finalistka tej edycji „The Voice Kids”. Swoim talentem i energią zdobyła serca widzów, co potwierdza ponad pół miliona wyświetleń jej występów na YouTube talent show. Helenka stanęła na scenie po raz pierwszy, kiedy miała tylko 3 lata. Śpiew i występy na scenie to jej pasja oraz forma zabawy i radości. Uwielbia też taniec i aktorstwo, które rozwija od 5 roku życia, uczęszczając na zajęcia musicalowe. Poza sceną Helenka ma również inne zainteresowania — fascynują ją kamienie szlachetne i minerały. W wolnym czasie uwielbia rysować i malować. 

Marta Porris Zalewska, 14 lat / Ponad 361 000 wyświetleń wszystkich jej występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Nastolatka, która w hiszpańskiej wersji „The Voice Kids” również doszła do wielkiego finału. Emanuje wrażliwością i radością, które znakomicie łączy z kreatywnością. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat, uczęszczając do Akademii Śpiewu i Tańca w Hiszpanii, gdzie na co dzień mieszka. Teatr to jej kolejna pasja – Marta zdobywała doświadczenie grając w musicalu w Madrycie oraz występując na licznych festiwalach i konkursach piosenki. Muzyka to nie tylko jej hobby, ale także przyszłość, z którą wiąże swoje zawodowe plany. Jej charyzmatyczne występy na YouTube mają już ponad 361 000 wyświetleń. Poza muzyką, Marta uwielbia jeździć konno, co jest dla niej doskonałym sposobem na odpoczynek i relaks.

Michell Siwak, 14 lat / Ponad 376 000 wyświetleń wszystkich występów na oficjalnym kanale programu na YouTube

Na co dzień mieszka w Londynie. Jest niezwykle ciepłą i radosną nastolatką. Śpiewać zaczęła w wieku 5 lat, ucząc się wszystkiego na własną rękę. Jej talent i determinacja w dążeniu do doskonałości muzycznej zaowocowały ponad 376 000 wyświetleniami jej występów z programu na YouTube. Mimo młodego wieku, Michell ma już jasno określone cele. Marzy o tym, by stać się divą i występować na największych scenach muzycznych świata. Poza śpiewaniem, Michell ma jeszcze inną pasję — gotowanie. Fascynuje ją eksploracja kuchni z różnych zakątków świata. 

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button