MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids Poland. Baron gotowy na bycie ojcem. Jedna z podopiecznych z teamu Afro popłakała się na scenie. Wideo

7. The Voice Kids Polska

Kiedy jedna z uczestniczek odcinka talent show rozpłakała się na scenie, Baron swoim zachowaniem pokazał, że jest świetnym trenerem i udowodnił, że będzie wspaniałym tatą!

Wystartowały pierwsze Bitwy siódmej edycji „The Voice Kids”. Widzowie zobaczyli 18-osobową drużynę Tomsona i Barona, której uczestnicy podzieleni na sześć tercetów walczyli o wejście do wielkiego finału programu. Podczas przygotowań do występów emocje okazały się tak wielkie, że jedna z podopiecznych z teamu Afro popłakała się na scenie.

The Voice Kids. Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Było tak, że po prostu gdzieś mi jakiś dźwięk nie wyszedł i miałam taką straszną chrypę przez co mój głos troszeczkę się zagiął, troszeczkę mi się zrobiło przykro (oryginalna wypowiedź z wieloma błędami językowymi – red.) – wyjaśniła 13-letnia Sofia Jelonkiewicz.

The Voice Kids. Tomson i Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

Widząc łzy, Baron z niesamowitą troską i spokojem podszedł do roztrzęsionej uczestniczki, oferując pocieszenie i wsparcie, co już teraz możecie zobaczyć w tym wideo.

Jak widać, Baron, który już niebawem zadebiutuje w roli taty, posiada wszystkie cechy wspaniałego rodzica i będzie w stanie wesprzeć swoją pociechę także w trudnych emocjonalnie momentach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button