MUZYKAPOZOSTAŁE

Natasza Urbańska przesłuchana na planie The Voice Kids. „Ostre” pytania trenerów. Wideo

Rozrywka

Natasza Urbańska, debiutująca w roli trenerki 7. edycji talent show, została przesłuchana!

Zdarzenie przypominające sceny z filmów detektywistycznych już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Natasza Urbańska dołączyła do Cleo, Tomsona i Barona w emitowanej obecnie edycji „The Voice Kids”. W trakcie nagrań pozostali trenerzy, zadając nieskończoną liczbę pytań, próbowali lepiej poznać swoją nową współtowarzyszkę. Podczas ostatniego dnia nagrań pierwszego etapu programu Cleo i muzycy z Afromental postanowili poznać kilka dodatkowych szczegółów z życia Nataszy Urbańskiej. I znaleźli na to sposób, który bardziej przypominał przesłuchanie na komisariacie niż luźną rozmowę znajomych.

– Zaczynam się ich bać – zakomunikowała Natasza Urbańska, widząc zgromadzonych przy swoim fotelu trenerów z lampką skierowaną wprost w jej twarz.

– „Bajka, przy której płaczesz?”, „z jakiego przedmiotu najsłabiej ci szło?”, „czy uciekałaś z lekcji?”, „czego się najbardziej boisz? („SIĘ” po czasowniku – red.)” – Baron strzelał pytaniami niczym pociskami z pistoletu.

The Voice Kids. Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

Natasza, zaskoczona obrotem spraw, nieraz miała problem z odpowiedzią na pytania, ale najtrudniejsze z nich padło na końcu przesłuchania.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Kto jest najlepszym trenerem „The Voice Kids”? – zapytał władczo Baron.

Po krótkim namyśle Natasza Urbańska bez mrugnięcia okiem odpowiedziała: ja.

Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę trenerzy „The Voice Kids” skompletowali 18-osobowe drużyny, które już w najbliższą sobotę wezmą udział w Bitwach. Na pierwszy ogień pójdą dzieci z teamu Tomsona i Barona. Podzielone na sześć tercetów zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje, a trenerzy wybiorą szóstkę uczestników, którzy przejdą do etapu Sing Off.

The Voice Kids. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

To właśnie po tej części, emitowanej tuż po Bitwach, poznamy troje finalistów z drużyny Afro. Kto to będzie? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button