WROCŁAW

Wrocław. Doszło do napaści na kobietę na tle seksualnym. Rozpoznajesz go?

Poszukiwany

Policjanci Wydziału Kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie napaści na kobietę, do której doszło 11 lutego br. we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.

Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać istotne informacje zarejestrowały kamery monitoringu.

W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęć prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 790 855 412 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniona jest anonimowość.

11 lutego 2023 roku przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu doszło do napaści na kobietę na tle seksualnym. Sprawca przy popełnieniu tego przestępstwa dusił swoją ofiarę paskiem oraz użył paralizatora. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania podejrzanego o ten czyn.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button