WROCŁAW

Kamienna Góra. Damski bokser. 22-latek brutalnie pobił 17-latkę. Nikt nie zareagował. Wideo

Dolny Śląsk

Na trzy miesiące trafił do aresztu 22-letni mężczyzna, który brutalnie w centrum miasta pobił swoją 17-letnią partnerkę podczas spaceru z małoletnim dzieckiem.

Szybko wyszło na jaw, iż to nie jedyne jego przewinienia wobec kobiety.

5 kwietnia 2024 roku, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, ujawnili nagranie z pobicia kobiety przy ul. Pl. Browarowy w Kamiennej Górze (woj. dolnośląskie).

Niezwłocznie ustalili dane sprawcy i zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Szybko wyszło na jaw, iż to nie jedyne jego przewinienia wobec jego 17-letniej partnerki. Szybkie i zdecydowane działania kamiennogórskich funkcjonariuszy pozwoliły na zgromadzenia materiału dowodowego na podstawie, którego mężczyźnie przedstawiono zarzuty znęcania się, uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim oraz gróźb karalnych pozbawienia życia. Wszystkich zarzucanych mu czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Życiu ani zdrowiu 17-letniej pokrzywdzonej i jej dziecku, nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo.

Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, który poparty został przez Prokuraturę Rejonową w Kamiennej Górze, Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button