POZOSTAŁE

Uczestnicy 3. edycji „Dance Dance Dance”. Ola Nowak, Damian Kordas, Roksana Węgiel i inni [ZDJĘCIA]

3. edycja „Dance Dance Dance”

Już w marcu na antenę TVP2 wraca taneczny show z udziałem gwiazd.

Kilka dni temu uczestnicy trzeciej edycji wzięli udział w nagraniach spotu, który będzie promował nową odsłonę „Dance Dance Dance”.

Od kilku tygodni uczestnicy trzeciej edycji „Dance Dance Dance” trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie. W trzeciej odsłonie show umiejętności taneczne zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Na planie spotu promującego trzecią edycję „Dance Dance Dance” uczestnicy przenieśli się w scenerie znane z kinowych przebojów: „La La Land”, „Mama Mia”, „Pulp Fiction”, „Money Money Money”, „Hair” i „Mężczyźni wolą blondynki”. Spot widzowie będą mogli zobaczyć już niebawem.

Przypomnijmy, że w każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Premiera trzeciej edycji zapierającego dech w piersiach widowiska tanecznego w każdy piątek od 5 marca w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button