POZOSTAŁE

The Voice Kids. Wzruszająca historia niezwykłej przyjaźni. To on – wyjątkowy nastolatek. Wideo

Rozrywka

Fabian Szulborski, 13-letni uczestnik talent show, regularnie odwiedza swojego kolegę z niepełnosprawnością, aby mu śpiewać i grać.

Poznajcie historię wyjątkowego nastolatka.

Fabian Szulborski, podobnie jak niemal 100 innych muzykalnych dzieci z całej Polski, zakwalifikował się do Przesłuchań w Ciemno 7. edycji „The Voice Kids”. Nastolatek, dla którego muzyka jest wszystkim, śpiewa od najmłodszych lat. Pasję zaszczepiły w nim jego równie muzykalne siostry, z którymi często dawał koncerty rodzinie. Idąc w ślady starszej z sióstr, Fabian zaczął także naukę gry na gitarze, która jest obecnie nieodzownym elementem jego występów. Skromne początki ukształtowały w Fabianie nie tylko umiejętności muzyczne, ale także potrzebę dzielenia się muzyką z innymi.

Jedną z osób, która regularnie może liczyć na prywatne koncerty Fabiana Szulborskiego jest jego nastoletni przyjaciel Kuba.

– Kuba jest chory na Zespół Guillaina-Barrego przez co nie może się ruszać. Nie może mówić. Mam nadzieję, że mu się bardzo podoba to co robię – mówi w naszym wideo Fabian Szulborski.

Uczestnik sobotniego odcinka „The Voice Kids” niemal każdego tygodnia odwiedza swojego kolegę, grając i śpiewając mu przez ok. dwie godziny.

Mama Kuby, widząc oddanie i miłość płynącą z tej niezwykłej więzi, podkreśla wyjątkową relację między chłopcami.

– Przepiękne, że na poziomie muzyki można tak fajnie nawiązać więź między nastolatkami. Rówieśnik po prostu przyjeżdża i jemu gra, i to jest po prostu cała magia – mówi w naszym materiale wideo.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Warto dodać, że Fabiana podczas sobotnich Przesłuchań w Ciemno wspierać będzie nie tylko jego rodzina, ale również przyjaciel Kuba.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button