POZOSTAŁE

The Voice Kids. Baron szczerze. „Wcale tego nie wstydzę się”. Wideo

Trenerzy show

W materiale wideo Aleksander Milwiw-Baron przyznał, że zdarza mu wzruszyć się.

Trener talent show zdradził także, co doprowadza go do łez.

– Alek, a Ty płaczesz czy Ty nie płaczesz? – zapytała Natasza Urbańska w przerwie między występami kolejnych uczestników siódmej edycji „The Voice Kids”.

– Oczywiście, że płaczę. Wcale tego nie wstydzę się. Uważam, że każdy facet powinien płakać od czasu do czasu, żeby oczyścić swoje emocje. Wzruszeń mam wiele, ale tak, żeby mi łza poleciała to pamiętam, że to było na Hansie Zimmerze. Monumentalność tej muzyki tak cię w każdej komórce ciała dotyka emocjonalnie, że pamiętam wtedy łza mi popłynęła po buzi – odpowiedział Baron.

The Voice Kids. Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

Od czasu nagrań emitowanej obecnie edycji „The Voice Kids” minęło już kilka miesięcy, w trakcie których okazało się, że Baron i jego narzeczona, Sandra Kubicka, zostaną rodzicami. Muzyk z Afromental, po obejrzeniu prezentowanego przez nas materiału wideo, postanowił zaktualizować swoją wypowiedź.

– Ostatni raz moje łzy popłynęły ze wzruszenia, gdy dowiedziałem się, że zostanę tatą. To były łzy największego szczęścia! „The Voice Kids” nagrywaliśmy w zeszłe lato. Dziś odpowiedziałbym na zadane mi pytanie zupełnie inaczej z powodu Bąbla – wyznał dumny przyszły tata.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Czy w najnowszym odcinku programu z udziałem muzykalnych dzieci na twarzy Barona i pozostałych trenerów pojawią się łzy wzruszenia? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button