MUZYKA

Seal – „Crazy”. Loui & John z wielkim hitem lat 90′

Muzyka

Duet wziął na warsztat tym razem utwór „Crazy” Seala.

Ten numer ma szansę zostać klubowym hitem tego lata!

Po bardzo dobrym przyjęciu energetycznego singla „Englishman 2021” (cover „Englishman In New York” Stinga), Loui & John po raz kolejny przygotowali reinterpretację hitu sprzed lat. Wybór padł na jeden z największych przebojów Seala – „Crazy”.

Jak brzmiałby „Englishman in New York” w 2021 roku?

Wersja oryginalna obchodzi w tym roku 30. urodziny, a nowa wersja poznańskiego duetu może sprawić, że kompozycja powróci z wielkim przytupem na polskie parkiety i nie tylko!

Chłopaki znają się na odświeżaniu i reinterpretacji hitów jak mało kto – mają za sobą występy na Sunrise Festival, Good Music Festival oraz niezliczoną ilość występów w największych polskich klubach. Ich dotychczasowe muzyczne dokonania i wybory nie są przypadkowe – to właśnie z przebojów lat 80. i 90. czerpią najwięcej inspiracji, otwarcie mówiąc, że hity z tamtych lat wywarły na nich ogromny wpływ.

Loui & John (fot. org.)

Propozycja od poznańskiego duetu z poszanowaniem do oryginalnej kompozycji, klimatem nawiązuje do obecnych światowych trendów muzycznych z pogranicza pop, house i elektroniki. Jako obecne inspiracje wskazują przeboje trio MEDUZA czy Purple Disco Machine.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button