MUZYKA

Robert Cichy i Baranovski w muzycznej podróży po „Miodowej”

Album "Spacer po Warszawie"

Robert Cichy kontynuuje muzyczną podróż po warszawskich ulicach, po premierze tym razem w towarzystwie BARANOVSKIEGO, który prezentuje trzeci singiel z projektu „Spacer po Warszawie”.

Po singlach „Nowolipki” w wykonaniu Ani Dąbrowskiej i „Grzybowskiej” w wykonaniu Magdy Dubrowskiej tym razem wyruszamy w muzyczną podróż ulicą „Miodową”.

„Miodowa” to trzeci singiel z dziesięcioodcinkowego cyklu zatytułowanego „Spacer po Warszawie”, który skupia się na wybranych stołecznych ulicach, posiadających niepowtarzalny charakter i aurę. Singiel „Miodowa’ to kompozycja Roberta Cichego i BARANOVSKIEGO, który jest także autorem tekstu do tego utworu. Producentem muzycznym „Miodowej” jak i pozostałych utworów na płycie jest Robert Cichy. Do każdego utworu powstały specjalne wizualizacje wyreżyserowane przez Piotra Onopę.

W utworze „Miodowa” BARANOVSKI śpiewa: „Śródmiejska królowa znów rozpościera dawny wdzięk. Czy to już jawa czy sen? Pokryła się złotem tafla miodowej rzeki.” Utwór trwa niecałe cztery minuty, dokładnie tyle ile potrzeba na przejście niedługiej, ale pełnej uroku ulicy Miodowej w Warszawie. To właśnie tej ulicy, przesiąkniętej historią i niepowtarzalnym klimatem, poświęcony jest utwór.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button