WROCŁAW

Jesteś ofiarą 32-letniego gwałciciela? Skontaktuj się z Policją

Wrocław

Siedzi w areszcie a policja szuka jego ofiar – Dawid Kuśmierek podejrzany jest o przestępstwa na tle seksualnym.

Osoby, które mogą być pokrzywdzone przez 32-letniego mężczyznę proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą śledztwo ws. Dawida Kuśmierka, który podejrzany jest o przestępstwo na tle seksualnym.

Siedzi w areszcie a policja szuka jego ofiar

– 32-latek decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Na podstawie dotychczas zgromadzonego materiału dowodowego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych – informuje policja.

Dawid Kuśmierek podejrzany jest o przestępstwa na tle seksualnym

Policja informuje, że 32-letni Dawid Kuśmierek podejrzany jest o to, że 19 września br. dopuścił się czynów z art. 197§1 oraz 157§2 Kodeksu karnego m.in. gwałtu i uszkodzenia ciała.

Dawid Kuśmierek podejrzany jest o przestępstwa na tle seksualnym (fot. policja)

Mając na uwadze dotychczas zgromadzony materiał dowodowy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że Dawid Kuśmierek dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. Z tych względów Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia-Krzyki Zachód, mając na uwadze przemawiający za tym interes społeczny, wyraziła zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych podejrzanego.

W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia policja prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub z końcówką 01, 02, 03 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: dyzurny.kp-krzyki[at]wroclaw.wr.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button