WROCŁAW

Pijany i z narkotykami w kieszeni przyjechał na rowerze sprawdzić czy jest… poszukiwany

Dolny Śląsk

Policjanci z komendy powiatowej w Górze zatrzymali mężczyznę, który przyjechał do jednostki na rowerze pod wpływem alkoholu z narkotykami w kieszeni.

Chciał „sprawdzić” czy jest poszukiwany…. Teraz usłyszy zarzuty.

Do niecodziennej sytuacji doszło 9 czerwca tuż po godzinie 21.00 w Górze (woj. dolnośląskie). Do tamtejszej komendy powiatowej na rowerze przyjechał 29–latek i chciał „sprawdzić” czy jest poszukiwany… . W trakcie rozmowy dyżurny wyczuł od niego niepokojącą woń. Po sprawdzeniu okazało się, że alkomat wykazał prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mundurowi po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych potwierdzili same przypuszczenia desperata, że jest on poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Lesznie w związku z prowadzonym postępowaniem o kradzież. Na tym jednak interwencja wobec 29-latka nie zakończyła się. Po zatrzymaniu i sprawdzeniu rzeczy osobistych, policjanci znaleźli przy nim woreczek strunowy z zawartością metamfetaminy.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozić mu może 3 lata pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button