OLSZTYN

Giżycko. Mąż zaatakował żonę nożem i wypchnął ją z trzeciego piętra

Warmińsko-mazurskie

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 53-latek. Mieszkaniec Giżycka usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa żony.

Policyjny patrol zatrzymał podejrzanego bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W czwartek (04.04.2024 r.) kilka minut po godz. 11:00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że na jednym z osiedli w Giżycku w województwie warmińsko-mazurskim kobieta wypadła z balkonu. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zdarzenia potwierdzili przekazaną informację. Przy jednym z bloków na ziemi leżała ranna kobieta. Jeden z patroli policji udzielił pokrzywdzonej pomocy przedmedycznej, natomiast drugi patrol w jednym z mieszkań zatrzymał mężczyznę Arura K., którty mógł mieć związek z tym zajściem.

Policjanci pod nadzorem prokuratura wykonywali czynności w celu ustalenia przebiegu zdarzenia. Zebrany materiał w sprawie, w tym przesłuchanie naocznych świadków, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa. Giżycki sąd zastosował wobec 53-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Mężczyzna zadał żonie szereg ciosów nożem m.in. w okolicę szyi, a potem wypchnął ją z trzeciego piętra bloku. Kobieta jest w bardzo ciężkim stanie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button