WROCŁAW

Troje nastolatków pobiło 18-latka. Staną przed sądem rodzinnym

Dolny Śląsk

Przeprowadzone przez policjantów pierwszego komisariatu w Wałbrzychu czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania trojga młodych mieszkańców tego miasta.

Dwóch 14-latków oraz 16-latka tydzień temu pobiło 18-latka, z którym agresorka od dłuższego czasu była skonfliktowana. Na szczęście młodemu mieszkańcowi powiatu wałbrzyskiego nic poważnego się nie stało. Teraz trójka nieletnich za popełnione czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju (woj. dolnośląskie).

Dwóch 14-latków i 16-latka zauważyło tam 18-latka, z którym 16-latka miała od dłuższego czasu zatarg. Nieletni postanowili więc zaatakować pokrzywdzonego. Młodzi mieszkańcy Wałbrzycha nie zważali na to, że pokrzywdzonemu może stać się krzywda i działając wspólnie i w porozumieniu, uderzając pięściami i kopiąc nogami, spowodowali liczne powierzchowne urazy na całym ciele 18-latka. Na szczęście okazały się one niegroźne dla jego zdrowia. Po całym zajściu prowodyrzy uciekli w nieznanym kierunku.

Tego samego dnia, kiedy miało miejsce zdarzenie, informacja o pobiciu i kradzieży dotarła do policjantów pierwszego komisariatu.

W wyniku podjętych działań cała trójka nastolatków trafiła w ręce mundurowych. Wszyscy usłyszeli zarzut pobicia i narażenia mieszkańca Szczawna-Zdroju na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jako nieletni dwaj 14-latkowie oraz 16-latka staną teraz przed sądem rodzinnym.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button