POZOSTAŁE

The Voice of Poland. Baron zostanie tatą? Muzyk zdradził. Wideo

Show

W trakcie wielogodzinnych nagrań „The Voice of Poland”, trenerzy rozmawiają nie tylko o uczestnikach i muzyce, ale dzielą się także życiowymi refleksjami.

Jednym z częściej powracających tematów poruszanych w tej edycji jest… ojcostwo Barona. W naszym wideo możecie zobaczyć, co o tacierzyństwie sądzi sam muzyk będący w szczęśliwym związku z Sandrą Kubicką.

– Dziecko Barona chodzące po tym świecie to jest coś wspaniałego, tak myślę – stwierdziła w trakcie jednej z rozmów Justyna Steczkowska.

– Ja coraz bardziej jestem do tego gotowy – wyznał Baron bez chwili zastanowienia.

Podczas jednego z kolejnych dni nagraniowych „The Voice of Poland” ten temat powrócił jak bumerang. Justyna Steczkowska zachwycona łatwością z jaką muzyk rozmawia z najmłodszymi uczestnikami programu ponownie stwierdziła, że Baron świetnie sprawdziłby się w roli taty.

– Baron, czas ci zostać ojcem! – wyznała Justyna Steczkowska.

– Ja jestem absolutnie gotowy! – po raz kolejny odpowiedział Baron.

14. The Voice of Poland. Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental (fot. Jan Bogacz/TVP)

I rzeczywiście, nie da się nie zauważyć, że muzyk zespołu Afromental świetnie dogaduje się nie tylko z młodzieżą, ale również z dziećmi. Widzowie mogli się o tym przekonać niejednokrotnie oglądając Barona w roli trenera „The Voice Kids”, muzycznego talent show z udziałem dzieci w wieku 8-14 lat.

Przy okazji przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę Barona oraz pozostałych trenerów będziemy mogli oglądać w drugim odcinku na żywo 14. edycji „The Voice of Poland”. Z 12 uczestników, którzy wystąpią na muzycznej scenie, do półfinału zakwalifikuje się osiem osób. Kto to będzie? Dowiemy się o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button