KONCERTYPOZOSTAŁE

Sylwestrowa Moc Przebojów z niespodziankami. Minelli, Olivia Addams i Akcent kolejnymi gwiazdami

Sylwester 2021/22

Wspaniała zabawa przy największych hitach polskich i zagranicznych to nie wszystko, czego widzowie mogą się spodziewać w sylwestrowy wieczór.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów gwiazdy światowej muzyki złożą widzom specjalne życzenia i rozdadzą prezenty.

Sylwester Szczęścia w rytmie dance. Minelli i Olivia Addams

Znane i uwielbiane na całym świecie artystki w swoich największych przebojach. Minelli oraz Olivia Addams to kolejne gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Pierwsza z nich to królowa muzyki tanecznej, której hit „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Druga z wokalistek podbiła listy przebojów utworem „Stranger”.

Wielki światowy przebój

Pochodząca z Rumunii Minelli wykonaniem piosenki „Rampampam” podbiła cały świat! Hit ten jest puszczany w radiach 59 krajów i wciąż nie schodzi ze szczytów list przebojów! Oczywiście, nie może być inaczej – ten utwór to jeden z punktów Sylwestra Szczęścia z Polsatem! Publiczność i widzowie mogą szykować się na porządną dawkę muzyki dance, która z pewnością porwie do tańca!

Hit dobrze znany w Polsce

Na scenie także młodziutka, pochodząca z Bukaresztu Olivia Addams, która wylansowała hit „Stranger”. Ponadto znalazł się na szczycie polskiej listy Shazam – aplikacji umożliwiającej identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Wokalistka jest także bardzo popularną TikTokerką! Na tej platformie ma ponad milion obserwujących oraz ponad 65,5 miliona polubień, a jej filmy obejrzano ponad 320 milionów razy!

Rumuński artysta Akcent (fot. org.)

Akcent gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów

Rumuński artysta znany z takich hitów jak „Kylie”, „French Kiss” czy „King of Disco” dołączył do grona gwiazd, aby podczas wyjątkowego wydarzenia na Stadionie Śląskim przenieść widzów do najlepszych imprez pierwszej dekady XXI wieku.

Droga do popularności

Początki zespołu Akcent sięgają 2001 roku. Za sprawą debiutanckiej płyty, która pokryła się platyną, grupa zdobyła ogromną popularność na Bałkanach. Dwa lata później ukazał się drugi album „100 BPM” (tytułem nawiązujący do tempa, w jakim bije serce podczas pocałunku, czyli 100 uderzeń na minutę). Dzięki tej płycie zespół zyskał wielu fanów w całej Europie. Natomiast w 2006 roku Akcent zdobył nagrodę rumuńskiej edycji MTV Music Awards w kategorii „Najlepsza grupa”.

Co zaśpiewa Akcent?

Na wielkiej multimedialnej scenie największy hit zespołu – „Kylie”, który na pewno porwie wszystkich do tańca! A także utwór, który królował na wszystkich dyskotekach na początku lat dwutysięcznych, czyli „Dragostea Din Tei” zespołu O-Zone.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzenia popłyną od zespołów Kiss i Scorpions. Złoży je także Andrea Bocelli. Widzowie obecni na Stadionie Śląskim będą też mogli zdobyć bilety na polskie koncerty tych artystów, które zaplanowane są na 2022 rok.

Dawid Kwiatkowski (fot. Warner Music Poland)

Dawid Kwiatkowski w Sylwestra świętuje urodziny

Dla popularnego wokalisty ostatnia noc w roku jest szczególna, a każdy sylwestrowy występ traktuje jako wspólne świętowanie. Tym razem w towarzystwie publiczności i milionów widzów przed telewizorami. Takie urodziny Dawid Kwiatkowski na pewno zapamięta na długo!

Oto wielka multimedialna scena na Sylwester Szczęścia (fot. org.)

Oto wielka multimedialna scena na Sylwester Szczęścia

Gwarancją niezapomnianej nocy sylwestrowej są artyści i ich występy na wielkiej multimedialnej scenie. A ta buduje się na Stadionie Śląskim już od 9 grudnia.

Imponująca konstrukcja

Tegoroczna scena na każdym zrobi wrażenie. Jest wysoka na 20 metrów, a do jej wykonania użyto 4500 metrów bieżących stali. Wyjątkowy wygląd zapewni także prawie 3000 metrów bieżących tkanin scenograficznych. Oprawa wizualna sceny to aż 650 m2 ekranów diodowych oraz 1500 urządzeń oświetleniowych, zasilanych ponad kilometrowym kablem!

Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów

Na tej wielkiej, specjalnej multimedialnej scenie plejada gwiazd: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr. Alban, Olivia Addams, Minelli, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała oraz Golec uOrkiestra! To gwarancja wyjątkowej muzycznej podróży z największymi hitami lat i dekad!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button