MUZYKA

Singiel „Kompas” Bartka Deryło. Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty „The Voice of Poland”

Kamil Bednarek zaśpiewał z Bartkiem Deryło

Kilka dni temu premierę miał singiel „Kompas” Bartka Deryło, w którym wystąpił Kamil Bednarek.

To nie koniec współpracy muzyków. Bednarek pomoże wydać debiutancką płytę półfinalisty dziesiątej edycji „The Voice of Poland”.

Kamil Bednarek i Bartek Deryło (fot. Artur Kowalczyk)

Kamil Bednarek i Bartek Deryło poznali się na planie muzycznego show TVP2. Bartek trafił wówczas do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po zakończeniu programu młodemu wokaliście udało się namówić do współpracy Kamila Bednarka.

– Podczas kilku spotkań z Kamilem w kuluarach programu The Voice of Poland, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby w ciekawy sposób połączyć dwa bardzo emocjonalne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór „Kompas”, którego można słuchać od kilku dni – mówi Bartek Deryło.

– Bartek to młody pełen pasji i wdzięczności dla muzyki artysta, który urzekł mnie swoją energią i pełnym charyzmy głosem w programie „The Voice of Poland”. Tam właśnie po kilku rozmowach wpadliśmy na pomysł, by połączyć siły i zaśpiewać coś razem. Po kilku miesiącach tak właśnie się stało. Światło dzienne ujrzał nasz wspólny singiel „Kompas”. Nie dajcie się zwieść niepewności, ufajcie intuicji, słuchajcie wewnętrznego głosu – mówi Kamil Bednarek.

Kamil Bednarek i Bartek Deryło (fot. Oskar Dąbrowski)

Wspólny singiel obrazuje klip, którego reżyserią zajęła się Maria Jeleniewska, jedna z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce. Efekty możecie zobaczyć poniżej:

Wspólny utwór półfinalisty i byłego trenera „The Voice of Poland” to dopiero początek współpracy. W jednym z ostatnich wywiadów Kamil Bednarek wyznał, że pomoże Bartkowi w rozwoju muzycznej kariery.

– Czystą przyjemnością jest pracować z młodym pokoleniem i pomagać na tyle na ile mogę. Mam swoją wytwórnię więc pomogę Bartkowi wydać płytę jesienią. Bądźcie czujni, bo będzie naprawdę fajny materiał – zapowiedział Bednarek, który od kilku lat jest współwłaścicielem Space Records.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button