POZOSTAŁE

Park Miliona Świateł w Łodzi. Magiczny nastrój czeka. Wizualizacje

Łódź

Już niedługo park Źródliska ponownie stanie się miejscem magicznym.

Jeszcze w październiku 2023 r. przemieni się bowiem w Park Miliona Świateł. Organizatorzy zadbali o zupełnie nowe, premierowe atrakcje.

W tym sezonie czeka nas nowy temat przewodni – baśniowa kraina Królowej Śniegu. Nowe instalacje świetlne wprowadzą odwiedzających w magiczny nastrój i zanurzą ich w scenerii wprost z baśni Hansa Christiana Andersena. Przygotowano iluminacje i pokazy świetlne, będzie można spotkać Królową Śniegu, wielkiego renifera i inne postacie z tajemniczego lasu. Na specjalną uwagę zasługują również zorza polarna i Aleja Pałacowa.

Park Miliona Świateł. Otwarcie już 13 października

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowane jest na 13 października. A od 29 września na rynku Manufaktury można podziwiać wielką instalację, która jest zapowiedzią atrakcji w Źródliskach. Co godzinę możemy tam zobaczyć darmowy, świetlno-muzyczny spektakl. Pokazy odbywają się od godz. 18:00 do 22:00 każdego dnia.

Park Miliona Świateł w Łodzi. Mapa (fot. UMŁ)

Park Miliona Świateł. Ceny biletów i promocja na początek

W tym sezonie organizatorzy zrezygnowali z datowanych biletów, dzięki czemu można wykorzystać je dowolnego dnia. Wejściówki kosztują 45 zł (bilet normalny), 39 zł (ulgowy) i 149 zł (rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci w wieku 3–18 lat). Dzieci do lat 3. mogą wchodzić na teren parku za darmo. Z biletów ulgowych mogą skorzystać dzieci w wieku 3–18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu organizator przygotował promocję. Na stronie www.parkmilionaswiatel.pl można kupić bilety już teraz, w niższych cenach. Za normalny zapłacimy 36 zł, za ulgowy – 32 zł, a za rodzinny 120 zł. Warto się spieszyć, liczba promocyjnych wejściówek jest ograniczona.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button