MUZYKAPOZOSTAŁE

Finalistka hiszpańskiego The Voice Kids w polskiej edycji. Marta Porris Zalewska i jej elektryzujące wykonanie „Beat It” Michaela Jacksona. Wideo

Rozrywka

Uczestniczka sobotniego odcinka talent show telewizyjnej Dwójki jest już popularna w Hiszpanii.

Teraz 14-latka będzie próbowała podbić serca polskiej publiczności. Czy uda się jej osiągnąć międzynarodowy sukces na miarę Sary James?

The Voice Kids. Marta Porris Zalewska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Przed widzami ostatnie Przesłuchania w Ciemno 7. edycji „The Voice Kids”. W sobotni wieczór poznamy ostateczny skład drużyny Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona. Wśród uczestników, którzy wystąpią na scenie, jak zawsze pojawi się wiele muzycznych talentów, m.in. Marta Porris Zalewska, która urodziła się i na co dzień mieszka w Hiszpanii.

To właśnie tam w 2022 roku nastolatka brała udział w „La Voz Kids” – hiszpańskiej wersji programu. Jej niezwykły głos i charyzma przyciągnęły uwagę dwóch z czterech trenerów, a Marta zdecydowała się dołączyć do drużyny wokalisty Sebastiána Yatra. Pod jego skrzydłami Marta rozwinęła swój muzyczny warsztat i dotarła aż do wielkiego finału! Choć 14-latka ostatecznie nie wygrała programu, osiągnęła ogromny sukces. Dodatkowo, jej wszystkie występy z programu na oficjalnym kanale YouTube hiszpańskiego „La Voz Kids” wyświetlono ponad milion razy!

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

W naszym materiale wideo, będącym zapowiedzią sobotniego odcinka „The Voice Kids”, możemy zobaczyć fragmenty występów Marty z „La Voz Kids” oraz zapowiedź jej występu przed Cleo, Nataszą Urbańską oraz Tomsonem i Baronem. Nastolatka postanowiła zaprezentować swoje wokalne umiejętności w przeboju „Beat It” Michaela Jacksona.

The Voice Kids. Marta Porris Zalewska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Czy Marcie Porris Zalewskiej tym razem uda się odwrócić fotele wszystkich trenerów? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00. Pewne jest, że jeśli Marcie pójdzie w polskiej odsłonie programu tak dobrze jak w hiszpańskiej, to możemy być świadkami narodzin międzynarodowej gwiazdy, która ma szansę osiągać sukces na miarę Sary James, zwyciężczyni 4. odsłony „The Voice Kids”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button