POZOSTAŁE

Nowa trenerka w The Voice of Poland. Wkrótce ruszają nagrania 11. edycji muzycznego show

Urszula Dudziak nową trenerką The Voice of Poland

Już w sierpniu ruszają nagrania 11. edycji muzycznego show TVP2.

Nową trenerką w programie została Urszula Dudziak.

– Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu – mówi Urszula Dudziak.

To nie pierwsze spotkanie artystki z uczestnikami muzycznego talent show. Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie – Krystyna, Elżbieta i Jolanta z drużyny Urszuli Dudziak.

Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?

– Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu – wyjaśnia nowa trenerka 11. edycji „The Voice of Poland”.

Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button