POZOSTAŁE

Dance Dance Dance 3. Roksana Węgiel o rodzicach – mama jest moją przyjaciółką i powiernikiem tajemnic [WIDEO]

Dance Dance Dance

– Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię – zdradza Roksana Węgiel, która już w najbliższym odcinku „Dance Dance Dance” będzie walczyła o miejsce w wielkim finale.

Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę.

– Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – wyznała Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel i mama wokalistki Edyta (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu.

– Mama jest moją przyjaciółką, z którą zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – mówi uczestniczka trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

Roksana Węgiel i mama wokalistki Edyta (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba.

– Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa – mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Oliwia Górniak i Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance” wystąpią trzy duety – Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Roksana Węgiel (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button