MUZYKA

Cat Burns twierdzi, że nie jesteś sam. Nowy singiel

Muzyka z Londynu

Kilkukrotnie nominowana do nagrody BRIT artystka z południowego Londynu, Cat Burns, prezentuje nowy singiel „know that you’re not alone”.

Cat Burns jest gotowa na nowy ekscytujący rozdział w swojej karierze. Optymistyczny kawałek „know that you’re not alone” przepełniony jest pozytywnymi afirmacjami. Szczery tekst w porównaniu z jej poruszającym wokalem stanowi światło przewodnie dla słuchaczy, którzy przechodzą właśnie przez trudne etapy w życiu.

– „know that you’re not alone” to piosenka dla każdego, kto czuje się zagubiony i zdezorientowany. To przypomnienie, że nie tylko wy tak się czujecie. Dobrze jest polegać na ludziach wokół siebie, aby odciążyć to uczucie – mówi Cat.

Uznany przez Clarę Amfo za Hottest Record w BBC Radio 1, utwór „know that you’re not alone” to następca singli „live more & love more”, „you don’t love me anymore” i wiralowego „go”.

Jej fandom Burners nie bez powodu wciąż się rozrasta. Tego lata Cat zakończyła swoją debiutancką trasę koncertową po Ameryce Północnej, podczas której wystąpiła przed wyprzedaną publicznością w Nowym Jorku, Toronto, Los Angeles i San Francisco.

Cat ponownie połączyła siły z Edem Sheeranem i otworzyła północnoamerykańską część jego trasy Mathematics Global Tour. Wcześniej podbiła kilka festiwali, m.in. zadebiutowała na Glastonbury i Governor’s Ball w Nowym Jorku, a także wystąpiła na Big Weekend w BBC Radio 1 i na festiwalu TRNSMT.

Nie ulega wątpliwości, że 23-letnia piosenkarka i autorka tekstów z południowego Londynu ma u stóp cały świat. Jak na najlepiej sprzedającą się brytyjską artystkę w 2022 roku przystało, Cat Burns zdobyła już sporo wyróżnień. Zaliczyć do nich można niedawną nominację do nagrody Rising Star Award na Ivor Novello, trzy nominacje do BRIT Award (w tym BRITs Rising Star), miejsce na shortliście BBC Sound Poll 2023 czy tytuł artystki Global RADAR Spotify.

Wchodząc po raz pierwszy w swojej karierze na oficjalne listy przebojów z „go”, singiel zagościł na 2. miejscu oficjalnej listy przebojów i został stałym elementem pierwszej dziesiątki przez łącznie 17 tygodni.

Najnowszy hymn Gen Z, „know that you’re not alone”, to nie tylko doskonały dodatek do jej dyskografii, ale i dowód na talent Cat do wykorzystywania swojego kunsztu jako narzędzia do nawiązywania kontaktu z fanami.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button