POZNAŃ

Zoo Poznań. Mężczyźni rzucali kamieniami w bizony. Jest nagranie

Idiotów nie sieją, sami się rodzą…

W ogrodzie zoologicznym w Poznaniu doszło do skandalicznej sytuacji.

„Janusze” stały przy wybiegu dla bizonów i zaczęły rzucać w nie kamieniami.

Niestety, to nie jest pierwsza taka sytuacja. Zdarzają się „turyści”, którzy przeszkadzają zwierzętom, straszą i je krzywdzą.

„Dziękujemy osobie, która zadała sobie trud i powiadomiła nas oraz nagrała, jak dwójka zwiedzających (z dzieckiem!) rzuca kamieniami w odpoczywającego bizona. Tłumaczenie zwiedzających: „kupiliśmy bilet, a zwierzęta nic nie robią” (sic!).

Nie napiszemy i serdecznie Państwa prosimy, byście też tego nie robili, słów, które nam się cisną na usta. Są to słowa bardzo wulgarne.


Jesteśmy przekonani, że dziecko, gdy dorośnie, też będzie rzucało kamieniami w owych panów, szczególnie gdy starzy, schorowani, czy zmęczeni upałem „nic nie będą robili”.
Wstyd nam za wielu ludzi przed rezydentami naszych wybiegów” – napisano na FB Zoo Poznań.

Kilka komentarzy Internautów:

  • Mam nadzieję, że uda się wyciągnąć konsekwencje,
  • Powinni mieć dożywotni zakaz wchodzenia do zoo,
  • Takich ludzi trzeba odizolować od społeczeństwa. Następnym razem pójdą do kina i pobiją pracowników „bo film był nudny”?,
  • Dlaczego twarze tych zwyrodnialców są zamazane?! Wszyscy powinni je zobaczyć i odpłacić im za chamstwo… Odpłacić pogardą!
  • Debile w pełnej okazałości ….,
  • Co to za patologia! W nich powinno się porzucać kamieniami, a na koniec kopnąć w 4 litery i zakazywać wstępu do zoo dożywotnio.

W 2022 roku w ZOO we Wrocławiu znaleziono na wybiegu dla pawianów masajskich porozrzucane kostki brukowe. Ktoś celowo rzucał w małpy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button