POZNAŃ

Wieczór kawalerski. Tragedia w Jeziorze Ostrowickim. Utonął 23-latek

Wielkopolska

W sobotę, 13 kwietnia 2024 roku kilka minut przed północą służby otrzymały zgłoszenie dotyczące osób znajdujących się w wodzie w okolicy Bieślina w gminie Trzemeszno i potrzebujących pomocy.

Na miejsce zostali zadysponowani strażacy z OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal, OSP Witkowo, Państwowej Straży Pożarnej z Gniezna i Poznania oraz OSP z Mosiny.

Jak okazało się 10 osób wynajęło domek na wieczór kawalerski w Bieślinie (woj. wielkopolskie). Po jakimś czasie trzech mężczyzn wypłynęło łódką, którą mieli do dyspozycji, na znajdujące się w pobliżu jezioro. W pewnym momencie doszło do wywrócenia łódki. Świadek, który usłyszał wołanie o pomoc od razu wezwał pomoc. W międzyczasie uczestnicy imprezy wypłynęli na pomoc kolegom. Niestety tylko dwóch dostało się na brzeg, trzeci zniknął pod taflą wody.

Strażacy po ponad 2 godzinach poszukiwań za pomocą sonaru zlokalizowali w wodzie zaginionego mężczyznę, po czym go wyłowili.

Ciało, jak się okazało 23-letniego mieszkańca Poznania zabezpieczono do sekcji zwłok. Sprawą pod nadzorem prokuratora zajmują się policjanci z Trzemeszna.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button