MUZYKAPOZOSTAŁE

Zaskakujące zmiany w The Voice of Poland. „Możliwość brutalnego eliminowania jednego z trenerów!” [WIDEO]

Show muzyczne w telewizji

Zmiany zasad w 14. odsłonie muzycznego talent show zaskoczyły samych trenerów!

Oto cała lista modyfikacji, której uległa najnowsza edycja „The Voice of Poland”.

W najbliższą sobotę, 2 września o godzinie 20:00, na antenę wraca najpopularniejszy muzyczny talent show w Polsce. W 14. sezonie „The Voice of Poland” wprowadzono szereg zmian. Będzie jeszcze więcej zaskoczeń i emocji. Podczas Przesłuchań w Ciemno, pierwszego etapu programu, trenerzy będą budować 15-osobowe drużyny. Dodatkowo muzycy zasiadający w obrotowych fotelach będą mogli użyć przycisku Blokada dopiero po zakończeniu występu uczestnika co spowoduje, że walka o najlepszych z najlepszych wejdzie na zupełnie nowy poziom.

The Voice of Poland. Tomson i Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Mamy nową super zasadę, która nazywa się Super Blok. Możemy w sposób bezczelny, karygodny, bezlitosny uciszyć, zakneblować usta i niestety brutalnie eliminować jednego z trenerów, którzy najbardziej chcą lub najbardziej starają się złowić talent do swojej drużyny! Jest to cudownie satysfakcjonujące doznanie – mówią o odświeżonej funkcji Blokady Tomson i Baron.

– To tak jakbyśmy komuś zabierali mikrofon z ręki – dodaje w naszym materiale wideo Lanberry.

The Voice of Poland. Lanberry (fot. Jan Bogacz/TVP)

W startującej w sobotę odsłonie „The Voice of Poland” zmienia się także sposób eliminacji uczestników w Bitwach, drugim etapie programu. Wszyscy trenerzy podzielą swoje 15-osobowe drużyny na tria. Każdy tercet zaśpiewa już w trakcie warsztatów muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, a trener zdecyduje, który z uczestników pożegna się z programem. Dwie pozostałe osoby stoczą ostateczną walkę na muzycznym ringu. Z tego etapu znika możliwość Kradzieży.

The Voice of Poland. Marek Piekarczyk (fot. Jan Bogacz/TVP)

Wygraną podczas muzycznych bitew będzie udział w trzecim etapie programu – Nokaucie. Na scenie wystąpi 5 osób z każdej drużyny. Spośród nich trener każdego teamu wyłoni 4 uczestników, którzy wystąpią w czwartym etapie – Live.

W odcinkach na żywo, których zwieńczeniem będzie wielki finał, zobaczymy łącznie 16 uczestników z drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. O tym, kto zdobędzie statuetkę Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych, niezmiennie zdecydują widzowie programu biorący udział w głosowaniu SMS.

The Voice of Poland. Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Nowa edycja „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę 2 września o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button