WROCŁAW

Wrocław. 13-letnia Maja i 28-letnia obywatelka Azerbejdżanu z dwumiesięcznym synkiem zaginęły

Poszukiwane

Zaginęła Adila Mehdiyeva, obywatelka Azerbejdżanu z dwumiesięcznym synkiem.

28-latka od ponad roku mieszka i pracuje we Wrocławiu. Od 17 grudnia rodzina nie ma z nią kontaktu.

Policja, strażacy i WOPR od wtorku przeszukują Odrę.

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzą czynności poszukiwawcze za 28-letnią kobietą, która 17 grudnia 2023 r. opuściła wraz z 2,5 miesięcznym synem swoje miejsce zamieszkania przy ul. Sikorskiego i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej kobiety lub dziecka prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostką Policji.

Adila Mehdiyeva poszukiwana (fot. policja)

Jak napisała Anita Suchinska Miszczuk na profilu facebookowym „Gdziekolwiek jesteś”, kobieta przechodziła już epizody depresyjne i może potrzebować pomocy lekarza. Słabo mówi po polsku, porozumiewa się w języku angielskim. Zrozpaczona rodzina zaginionej prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Nie ma informacji na temat ubioru zaginionej oraz dziecka, kobieta nie zabrała ze sobą wózka dla dziecka. Ma przy sobie telefon, który jest nieaktywny od dnia zaginięcia.

Trwa akcja poszukiwawcza na Odrze.


Sprawą zajmuje się komisariat policji Stare Miasto. Od dwóch dni trwają poszukiwania zaginionych na Odrze z udziałem sonaru. W akcji biorą udział: WOPR, Policja Wodna, strażacy ze Specjalistycznej Jednostki Ratownictwa Wodnego JRG-1 we Wrocławiu oraz Wodnej Służby Rartowniczej. Dziś (19 grudnia) od rana przeczesywali rzekę w rejonie mostu Sikorskiego i mostu Dembowskiego.

Zaginiona Adila Mehdiyeva posiada długie ciemne włosy, wzrost 165 cm, oczy brązowe, nos prosty. Ubrana była w kurtkę koloru zielona z kapturem, czarne spodnie dresowe, jasne buty. Osoby, które 17 grudnia br. w godzinach 19:20-20:00 widziały zaginiona kobietę o podanym rysopisie wraz z dzieckiem na rękach w okolicy ulicy Sikroskiego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

W przypadku ujawnienia, prosimy poinformować dyżurnego KP Wrocław-Stare Miasto tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostkę Policji lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

Funkcjonariusze z Ołbina poszukują zaginionej 13-latki

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław – Ołbin prowadzą czynności poszukiwawcze za 13-letnią Mają Cholewa, która była ostatnio widziana 10 grudnia br. Nastolatka samowolnie oddaliła się z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Legnickiej we Wrocławiu i do chwili obecnej nie powróciła do placówki oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu nastolatki prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin, osobiście lub pod nr tel. 47 871 43 06 lub 47 871 21 21, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Maja Cholewa ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy czarne do ramion.

Maja Cholewa poszukiwana (fot. policja)

13-latka widziana była po raz ostatni 10 grudnia 2023 r. Nieletnia oddaliła się z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Ubrana była w czarną kurtkę oraz czarne jeansy z dziurami na kolanach.

W przypadku ujawnienia zaginionej bądź posiadania informacji o miejscu jej przebywania, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin, osobiście lub pod nr tel. 47 871 43 06 lub 47 871 21 21, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button