WROCŁAW

Wrocław. Pijany wjechał samochodem w przystanek i uciekł. Ranne dzieci. Został zatrzymany

Nietrzeźwy kierowca wjechał autem w przystanek autobusowy

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 2 listopada przed południem na ul. Zaporowskiej we Wrocławiu.

Na wysokości Ronda Żołnierzy Wyklętych w przystanek autobusowy wjechał samochód osobowy. Sprawca zdarzenia odjechał, pozostawiając w rejonie przystanku poszkodowane osoby. Była wśród nich dwójka dzieci, które doznały niegroźnych obrażeń. Zostały one przewiezione do szpitala na konsultację z uwagi na ich młody wiek, natomiast nic nie zagraża ich życiu lub zdrowiu. Mężczyzna podejrzewany o spowodowanie tego zdarzenia jest już w rękach policji.

Policjanci od razu rozpoczęli namierzanie sprawcy tego zdarzenia. Już po chwili funkcjonariusze mieli wytypowanego mężczyznę, mogącego mieć związek ze sprawą i jego zatrzymanie było już tylko kwestią czasu. W ręce wrocławskich policjantów wpadł o godz. 16:00, a więc cztery godziny od zdarzenia. Jest to 37-letni mieszkaniec Wrocławia, w chwili zatrzymania był mocno pijany.

Mężczyzna ma już na swoim koncie przypadki prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, a także zakazy prowadzenia pojazdów. W tej chwili musi wytrzeźwieć w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, dopiero wówczas będą możliwe do przeprowadzenia z nim czynności procesowe.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button