TRÓJMIASTO

Wózkiem widłowym… przeparkował samochód. Pojazd uległ wielu uszkodzeniom

Pomorskie

Nie spodobało mu się, w jaki sposób kierowca zaparkował samochód przed jego hurtownią, więc postanowił, że sam go przestawi.

Nie miał jednak kluczyków więc… posłużył się wózkiem widłowym. Podniósł pojazd i postawił w inne miejsce. W trakcie przestawiania samochodu ten najprawdopodobniej uległ wielu uszkodzeniom. Właściciel pojazdu wstępnie oszacował zniszczenia na około 20 tysięcy złotych. Sprawca wkrótce zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Poszukując miejsca do zatrzymania pojazdu, kierowca zaparkował przy jednej z hurtowni w gminie Miastko (woj. pomorskie). To jednak nie spodobało się właścicielowi obiektu, gdyż mężczyzna wówczas nie był jego klientem. Postanowił więc, że przestawi samochód. Posłużył mu do tego wózek widłowy, którym uniósł pojazd, a następnie przestawił w zupełnie inne miejsce.

Poinformowany o sytuacji właściciel audi natychmiast przyszedł na miejsce i usiłował odpalić pojazd. Okazało się, że nie jest to możliwe. Najprawdopodobniej podczas przestawiania samochodu wózkiem widłowym uległ on uszkodzeniu.

Właściciel zaalarmował o sprawie policjantów oraz wstępnie wyliczył straty na około 20 tysięcy złotych. Wkrótce sprawca zniszczenia mienia zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button