TRÓJMIASTO

Gdańsk. Pies pogryzł dziewięciolatkę. Właścicielka uciekła

Trójmiasto

Policjanci z Komisariat Policji I w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego uszkodzenia ciała 9-letniej dziewczynki.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca 2024 roku około godziny 17:40 przy ul. Niepołomickiej 23C w Gdańsku. 9-latka została pogryziona przez psa rasy podobnej do pitbulla bądź amstaffa, a właścicielka psa, która prowadziła zwierzę, uciekła z miejsca zdarzenia. Dziewczynka ma między innymi rany twarzy.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę na nagraniu z monitoringu, proszony jest o kontakt z Policją.

9-latka została pogryziona przez psa rasy podobnej do pitbulla bądź amstaffa o umaszczeniu brązowym z białymi łapami oraz białym podbrzuszem. Kobieta ma około 20/25 lat, ma włosy koloru ciemny blond i jasną karnację. Kobieta była ubrana w czarne spodnie typu legginsy, czarne buty sportowe z białymi podeszwami, czarną koszulkę z nieustalonym napisem oraz miała na głowie ciemną czapeczkę typu bejsbolówka.

W tej sprawie policjanci między innymi zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek właścicielki psa. Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 67 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp1@gd.policja.gov.pl.

Aktualizacja

Właścicielka po publikacji nagrania i jej rysopisu sama zgłosiła się do komisariatu policji.

7 czerwca po godzinie 17:00 do komisariatu przy ul Platynowej stawiła się 28-latka z Gdańska, poszukiwana przez policjantów do sprawy nieumyślnego uszkodzenia ciała 9-latki. Funkcjonariusze wykonują z kobietą dalsze czynności procesowe.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button