STYL

Wietnam. Brazylijka Luma Russo Miss Charm 2023. Reprezentantka Polski Sylwia Bober w TOP 20

Najpiękniejsze "czarujące" na świecie

16 lutego odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Charm 2023.

W Wietnamie rozpoczął się o godzinie 20:00, a dla Polski była to 14:00. Czy Sylwia Bober, finalistka Top 5 Miss Polonia 2022 została wyróżniona?

Sylwia Bober (fot. Miss Charm)

Transmisja była możliwa do obejrzenia na żywo na oficjalnych profilach konkursu w social mediach. Na początku wszystkie 40 kandydatek zaprezentowało się na scenie przedstawiając swoje kraje. Miały na sobie błyszczące sukienki w kolorze czerwonym i srebrnym. Po prezentacji nastąpiło ogłoszenie Top 20, a wśród znalazła się Polka! Sylwia Bober została wyróżniona i zakwalifikowała się do najlepszej 20-tki Miss Charm 2023.

Sylwia Bober (fot. Miss Charm)

Następnie kandydatki zaprezentowały się w bikini. Na scenie Sylwia wystąpiła także w zjawiskowej sukni wieczorowej. Zaprezentowała się także w sukni narodowej. Niestety nie została wytypowana do Top 10, lecz jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się osiągniętym wyróżnieniem.

Sylwia Bober (fot. Miss Charm)

Do Top 3 zostały wybrane Indonezja, Filipiny oraz Brazylia. Miss Charm 2023 została reprezentantka Brazylii, Luma Russo.

Miss Charm 2023. Reprezentantka Brazylii, Luma Russo (fot. Miss Charm)

To już koniec przygody Sylwii z tegorocznym konkursem Miss Charm. Podczas dwutygodniowego zgrupowania w Wietnamie prezentowała się rewelacyjnie! Przypomnijmy, że Sylwia została wyróżniona jako Top 5 Best in Swimsuit oraz Top 20 Miss Charm 2023!

Sylwia Bober (fot. Miss Charm)

KIM JEST REPREZENTANTKA POLSKI W KONKURSIE MISS CHARM 2023?

Sylwia Bober ma 26 lat i pochodzi z Biłgoraja. Posiada tytuł magistra Finansów i Rachunkowości. Jej pasją jest taniec towarzyski, który trenowała przez 11 lat i osiągnęła klasę taneczną B w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Uwielbia także podróże i naukę języków obcych.

Aktualnie pracuje jako modelka i influencerka. Jej konto na Instagramie obserwuje 170 tysięcy osób. Jest także wolontariuszką w Biłgorajskim Azylu dla zwierząt oraz bierze czynny udział w wielu akcjach charytatywnych skierowanych dla potrzebujących zwierząt. 

Swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła w 2022 od startu w finale Miss Polonia. Znalazła się wówczas w finałowej piątce wyborów oraz zdobyła tytuł Miss Polonia Social Media, co dało jej przepustkę do występu na międzynarodowej arenie jako reprezentantka Polski!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button