CIEKAWOSTKISTYL

Karolina Bielawska w TOP 40 Miss World. Finał w marcu

Miss World 2021

Pojawiły się najnowsze informacje w sprawie organizacji konkursu Miss World 2021.

Grudniowa edycja wyborów została odwołana na kilka godzin przed finałem ze względu na stwierdzenie wielu przypadków Covid-19 na zgrupowaniu Miss Świata. Konkurs, w którym Polskę reprezentuje Miss Polonia – Karolina Bielawska, odbędzie się 16 marca, ponownie w Portoryko. Nasza kandydatka osiągnęła już pierwszy duży sukces na tym wydarzeniu.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Andrzej Hulimka)

GRUDNIOWY FINAŁ WYBORÓW MISS WORLD PRZESUNIĘTY PRZEZ KORONAWIRUSA

Według pierwotnych planów finał Miss World miał odbyć się 16 grudnia w Portoryko. Już w listopadzie blisko 100 kandydatek z całego świata przyleciało na miejsce kilkutygodniowego zgrupowania konkursu, aby przygotowywać się do wielkiego show. Niestety w związku z pandemią Covid-19 i wieloma przypadkami zakażeń wśród uczestniczek konkursu jak i ekipy produkcyjnej, organizatorzy postanowili przesunąć galę. Nowa, oficjalne ogłoszona data finału to 16 marca.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polonia 2019. Karolina Bielawska najpiękniejszą Polką! [ZDJĘCIA]

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. org.)

POLSKA MA JUŻ SUKCES W KONKURSIE! KAROLINA BIELAWSKA DALEJ WALCZY O KORONĘ!

Organizatorzy Miss World podjęli również decyzję, że do Portoryko na wielki finał wróci jedynie 40 wybranych przez jury ćwierćfinalistek, a nie cała grupa 100 dziewcząt. Oficjalnie ogłoszono listę kandydatek i do kolejnego etapu zakwalifikowała się Miss Polonia, Karolina Bielawska! Zatem mamy już sukces dla Polski na tym wydarzeniu! 40 dziewcząt przyleci ponownie do Portoryko już 12 marca, a finał zaplanowany jest na 16 marca.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Andrzej Hulimka)

KIM JEST REPREZENTANTKA POLSKI W KONKURSIE MISS WORLD 2021?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia 2019. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów.

Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. W związku z pandemią Covid-19 i odwołanym konkursem Miss World w 2020 roku, na swój start w wyborach najpiękniejszej kobiety świata musiała czekać rok dłużej. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Andrzej Hulimka)

POLKI NA MISS WORLD – CZY KAROLINA POWTÓRZY SUKCES ANETY KRĘGLICKIEJ?

Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 (4. miejsce) oraz Katarzyna Borowicz – Miss Polonia 2004 (4. miejsce i tytuł Queen of Europe). Nasza ostatnia reprezentantka w Miss World, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018, zdobyła sukces, kwalifikując się do ćwierćfinału – TOP 40.

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Na ten moment udało się jej dostać do ćwierćfinałowego TOP 40!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button