RÓŻNOŚCISTYL

Finał Miss Intercontinental 2022 z udziałem Polki Klaudii Andrzejewskiej [ZDJĘCIA]

Piękne Polki

Już jutro finał 50. Edycji Miss Intercontinental z udziałem pięknej Polki!

Czy Klaudia Andrzejewska zdobędzie koronę? Mamy jej najnowsze zdjęcia z Egiptu!

Finalistka Miss Polonia 2022, pochodząca z Włocławka. Gala 50. edycji tych prestiżowych wyborów odbędzie się w Szarm el-Szejk w Egipcie.

Klaudia Andrzejewska jest studentką dwóch kierunków – kosmetologii i zarządzania. Jej pasją jest gotowanie i moda. W maju 2022 wzięła udział w finale konkursu Miss Polonia, gdzie znalazła się w pierwszej piątce najpiękniejszych kobiet w kraju! Teraz przed nią szansa na koronę Miss Intercontinental.

Finałowe suknie wieczorowe na konkurs Miss Intercontinental 2022 specjalnie dla Klaudii zaprojektowała Ewelina Dec. Strój narodowy projektu Patrycji Plesiak jest bardzo związany z rodzinnym miastem Klaudii – Włocławkiem. Inspiracją do powstania pięknej, zwiewnej sukni był włocławski fajans.

W trakcie ponad dwutygodniowego pobytu w Egipcie ponad 70 kandydatek z całego świata bierze udział w wielu wydarzeniach i aktywnościach, m.in. rozmowy z jury, oficjalne prezentacje, nagrania filmowe i sesje zdjęciowe. Zobaczcie krótką relację z pobytu Klaudii na zgrupowaniu w Egipcie. Nasza reprezentantka prezentuje się fantastycznie podczas trwania całego konkursu!

My trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy jej sukcesu na miarę zwycięstwa Karoliny Bielawskiej w Miss World! Transmisja z finału będzie dostępna na oficjalnym profilu You Tube.

Polka w Miss Intercontinental 2022! Czy Klaudia Andrzejewska pójdzie w ślady Karoliny Bielawskiej?

Suknie wieczorowe są w kolorze czerwieni, bieli, szmaragdu i butelkowej zieleni. Kreacje są uszyte z myślą o najpiękniejszej Polce oraz podkreślają urodę i figurę naszej Miss. W realizacji sukni zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal, wszystkie kamienie i zdobienia są wyszywane ręcznie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button