MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Potrójna blokada.Tomson i Baron zszokowani! Uczestnik uzależnił się od alkoholu i używek

13. edycja The Voice of Poland

Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Marek Piekarczyk stali się sprawcami zmasowanego ataku na Tomsona i Barona, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

Przed nami przedostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland”. Tym razem widzowie obejrzą aż trzy odcinki muzycznego show, w trakcie których na scenie zaprezentują się uczestnicy z województw śląskiego, warmińsko-mazurskiego oraz z Małopolski. Występ jednego z aspirujących wokalistów tak bardzo spodoba się trenerom, że ci zrobią wszystko, aby trafił właśnie do ich drużyny. „Ofiarami” walki będą… Tomson i Baron.

W trakcie występu jednego z uczestników Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Lanberry postanowią wykorzystać blokadę, która pojawiła się w polskiej wersji programu „The Voice” w 11. edycji. Używając specjalnego przycisku trener ma możliwość eliminacji innego trenera z walki o uczestnika.

– Justyna, ty nas zablokowałaś? – zapytał Baron.

– Usłyszałam pierwsze dźwięki gościa. Myślę „na pewno pójdzie do chłopaków, nie może tak być” – przyznała się wokalistka.

Okazuje się, że Justyna Steczkowska nie była jedyną osobą, która stosując przycisk blokady postanowiła pozbyć się konkurencji. Guzik z imionami Tomsona i Barona wcisnęli także Lenberry oraz Marek Piekarczyk. Tym samym doprowadzając do sytuacji, której w polskiej edycji „The Voice of Poland” dotychczas nie było czyli potrójnej blokady!

– Jak się nas wszyscy boją! Wszyscy się boją dwugłowego wilka – skomentowali zmasowany atak Tomson i Baron.

Dodajmy, że zgodnie z regulaminem muzycznego talent show trenera może zablokować tylko jedna osoba. W związku z tym blokadę Tomsonowi i Baronowi założyła Justyna Steczkowska, która jako pierwsza przycisnęła guzik z ich imionami.

Który z uczestników zrobił na trenerach tak spektakularne wrażenie?

1 2Następna strona
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button