MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. 12-letnia Kinga Kipigroch następczynią Celine Dion? Zaśpiewała „My Heart Will Go On” [WIDEO]

Muzyczne show

Niezwykle skromna i cicha Kinga Kipigroch zaskoczyła potężnym głosem, śpiewając jeden z największych światowych przebojów!

Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy na miarę Celine Dion?

12-latka zaśpiewała przebój „My Heart Will Go On”.

Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji „The Voice Kids”. Tym razem na scenie usłyszymy rozśpiewane dzieci z Małopolski oraz z Górnego Śląska. Wśród nich pojawi się Kinga Kipigroch.

The Voice Kids. Cleo i Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Kinga jest osobą delikatną, wrażliwą, ale jest też osobą, która stawia sobie w życiu cel i stara się do niego dążyć – mówi o Kindze jej mama.

I choć nastolatka może sprawiać wrażenie bardzo cichej, zmienia się nie do poznania kiedy wchodzi na scenę, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

– Nie boję się publiczności. Jak śpiewam nie jestem osobą delikatną tylko taką mocną, silną dziewczynką. W marzeniach widzę siebie na wielkiej scenie. Zaczynam śpiewać, a wszyscy słuchają mnie w milczeniu – mówiła tuż przed występem Kinga Kipigroch, która fenomenalnie zaśpiewała przebój „My Heart Will Go On” Celine Dion.

The Voice Kids. Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

Reakcja trenerów „The Voice Kids” jest najlepszym dowodem na to, że Kinga ma niepowtarzalny talent. Do czyjej drużyny postanowi pójść 12-latka? Przekonamy się w sobotnim odcinku o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button