WARSZAWA

Straż miejska rozdaje bezpłatną warszawską kranówkę

Dzięki działaniom strażników miejskich warszawska kranówka gasi pragnienie nie tylko mieszkańcom stolicy.

Od lipca straż miejska we współpracy z MPWiK częstuje bezpłatną warszawską kranówką. W te trudne do zniesienia upały, akcja cieszy się dużym powodzeniem oraz zainteresowaniem Warszawiaków. Woda spełnia rygorystyczne kryteria, ma datę ważności, przede wszystkim jest przyjemnie chłodna. Funkcjonariusze przewożą ją w specjalnych lodówkach, dzięki temu dociera na miejsce świeża. Turyści oraz mieszkańcy miasta, którzy otrzymują bezpłatną wodę, z zadowoleniem przyjmują takie działania strażników miejskich.

Pani Katarzyna, mieszkanka Pragi : Świetny pomysł. Upał doskwiera, a woda jest pyszna i chłodna.
Pan Krzysztof ze Śródmieścia: Super pomysł. Dziękuję strażnikom!

W lipcu, kiedy strażnicy rozpoczęli akcję, już pierwszego dnia cały zapas wody został rozdany w kilka godzin. Na szczęście MPWiK zapewnia, że wody nie zabraknie.
Przypominamy, że warszawska kranówka jest wodą średniozmineralizowaną. Zwłaszcza w  takie upały nie tylko warto, ale powinno się jej pić dużo.
Akcja trwa – strażnicy będą rozdawać wodę w różnych miejscach stolicy. Takimi miejscami są, między innymi, Plac Powstańców Warszawy oraz Plac Zamkowy. Chłodną kranówką raczą się także mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy na ulicy Grochowskiej przy Zakole w rejonie Centrum Handlowego.
(SM)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button