MUZYKAPOZOSTAŁE

Premiera „Konkursu Piosenki Amerykańskiej”. Eurowizja Junior 2021 – znamy wszystkie 19 piosenek

Konkurs Piosenki Eurowizji

Przedstawiamy nowości związane z Eurowizją.

Gruzja ujawniła, że tajemniczy zespół „Circus Mircus” pojedzie na Eurowizję do Turynu; ogłoszono daty „Konkursu Piosenki Amerykańskiej”; a Måneskin odeszli z nagrodą „Najlepszy zespół rockowy” na MTV EMA, pokonując Foo Fighters i Coldplay (nigdy o nich nie słyszałem!).

Poznaliśmy wszystkie 19 piosenek, które zobaczymy za miesiąc podczas Eurowizji Junior w Paryżu. Zobacz TUTAJ!

Po zwycięstwie Valentiny na Eurowizji Junior w Polsce, France Télévisions zorganizuje Konkurs w Paryżu – „Miasto Światła”.

Spektakl odbędzie się w niedzielę 19 grudnia w La Seine Musicale – spektakularnej sali koncertowej położonej na Île Seguin (Wyspa Seguin) na Sekwanie.

Hasło brzmi „Imagine” (wyobrażać sobie): prosty i skuteczny ukłon w stronę zwycięskiej piosenki Walentyny J’imagine. Ale to nie tylko slogan – to zaproszenie do marzeń.

American Song Contest rozpocznie się w poniedziałek 21 lutego 2022 r.

Premiera „Konkursu Piosenki Amerykańskiej” odbędzie się 21 lutego 2022 r., podczas dwugodzinnego show w telewizji NBC w Stanach Zjednoczonych.

Konkurs obejmie występy muzyczne reprezentujące wszystkie 50 stanów, pięć terytoriów USA i stolicę kraju, a artyści będą rywalizować o tytuł Najlepszej Oryginalnej Piosenki w wielkim widowisku.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button