POZNAŃ

Policjanci wyważyli drzwi mieszkania. Znaleźli zwłoki matki i syna

Wolsztyn

11 czerwca policjanci Wydziału Prewencji w jednym z budynków wielorodzinnych na ulicy Kusocińskiego w Wolsztynie ujawnili zwłoki 44-letniej kobiety i jej syna.

Mundurowi podjęli interwencję, po uzyskaniu informacji od osoby zawiadamiającej o tym, że od dnia poprzedniego nie ma kontaktu z kobietą. W sprawie wszczęte zostało śledztwo, w toku którego wyjaśniane będą okoliczności tragicznego zdarzenia

11.06.2020 r. po godzinie 12-tej dyżurny KPP w Wolsztynie otrzymał informację dotyczącą mieszkanki Wolsztyna, z którą osoba zawiadamiająca od wczoraj nie ma kontaktu.

Na miejsce skierowano policjantów Wydziału Prewencji, którym nikt pomimo wielokrotnego wezwania nie otworzył jednak drzwi. Efektu nie przyniosły też inne formy kontaktu z kobietą. W tej sytuacji podjęta została decyzja o wezwaniu na miejsce strażaków i wyważeniu drzwi.

Niestety, po wejściu do środka, w jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili zwłoki 44-letniej kobiety i jej 10-letniego syna. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone i poddane szczegółowym oględzinom przez pracujących pod nadzorem prokuratora policjantów.

Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo, jednak pełną wiedzę na temat przyczyn tragedii dadzą wyniki sekcji zwłok.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button