MUZYKAPOZOSTAŁE

Ogromna niespodzianka w The Voice of Poland. Uczestnik odwrócił cztery fotele. Tomson i Baron zaskoczeni [WIDEO]

Kiedy trenerzy go zobaczyli, nie mogli uwierzyć własnym oczom!

W dzisiejszym odcinku „The Voice of Poland” zobaczymy 16-latka, który swoim potężnym głosem zachwycił wszystkich trenerów programu.

Jego występ okazał się wielką niespodzianką dla Barona i Tomsona.

Przed nami półmetek Przesłuchań w Ciemno 14. edycji „The Voice of Poland”. W dzisiejszym odcinku muzycznego talent show zobaczymy występy uczestników z województw śląskiego i podkarpackiego. Wśród ponad tuzina śmiałków, którzy zaśpiewają przed Justyną Steczkowską, Lanberry, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem, zobaczymy 16-letniego Jakuba Kośmidra, który zaprezentuje swoją wersję utworu Joji „Glimpse Of Us”.

The Voice of Poland. Jakub Kośmider (fot. Jan Bogacz/TVP)

Niezwykły głos nastolatka zachwycił wszystkich trenerów, którzy odwrócili swoje fotele. Jednak największe zaskoczenie pojawiło się na twarzach Tomsona i Barona.

– Cześć, ty już stałeś na tej scenie? – zapytał oszołomiony Baron.

– Uczestniczyłem w trzeciej edycji „The Voice Kids” – wyznał Jakub Kośmider.

Cztery lata temu, 12-letni wówczas Kuba, zaśpiewał przebój Skaldów „Wierniejsza Od Marzenia”. Podczas jego występu odwrócili się Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, a Tomasz Kammel nazwał go „romantycznym człowiekiem”. Jakub Kośmider na swoich trenerów wybrał wówczas muzyków z zespołu Afromental. Z programem pożegnał się jednak w Bitwach.

The Voice of Kids. Jakub Kośmider, Tomson i Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Mam wrażenie, że trochę wydoroślałem mimo wszystko. Głos się zmienił i nie czuję, że to w ogóle ta sama osoba jest, która śpiewa, i zupełnie inne możliwości wokalne mam – wspomina swój występ w „The Voice Kids” Jakub Kośmider.

The Voice of Kids. Jakub Kośmider (fot. Jan Bogacz/TVP)

Rzeczywiście, nie da się nie zauważyć, że po czterech latach od swojego debiutu na scenie „The Voice”, Jakub zmienił się nie do poznania, a jego głos ewoluował. Stał się głęboki i bardziej świadomy, co możecie zobaczyć we fragmencie wideo, który przygotowaliśmy.

Do czyjej drużyny Jakub Kośmider zdecyduje się dołączyć w „The Voice of Poland”? Czy ponownie na swoich mentorów wybierze zespół Afromental?

– My zawsze mówimy, że do tej samej wody można wejść dwa razy, ale nie trzeba – wyznał Tomson tuż po występie 16-latka, którego cały występ będzie można zobaczyć o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button